W stylu gwiazdy: Emma Watson

Emma Watson wydoroślała! Nie ma już śladu po długowłosej nieśmiałej Hermionie. Przyszła pora na elegancką młodą kobietę, która doskonale wie, w czym wygląda dobrze i z klasą.

Czerwony dywan zobowiązuje i Emma świetnie o tym wie, bo zna branżę filmową równie dobrze, jak jej starsi koledzy po fachu. Z drugiej strony ma dosyć luźne podejście do kwestii wieczorowego stroju i nie udaje kogoś kim nie jest. Na premierze filmu w Los Angeles pojawiła się w dosyć prostym ale efektownym zestawie, naszym zdaniem świetnie dobranym do jej wieku i osobowości. Okazało się, że prostota i klasyka, ale z nutką ekstrawagancji, zawsze się obronią. Top ze wzorem zebry plus prost czarne spodnie to bardzo proste połączenie. Ale coś ma w sobie ten zestaw: jest potraktowany przez Emmę z przymrużeniem oka, jakby młoda gwiazda podśmiewała się w duchu z wieczorowych toalet, brylantów i mega niewygodnych butów, w których katują się jej koleżanki z branży. Dodatki Emmy prawie znikają w całości stroju: proste kolczyki i klasyczne czarne szpilki harmonijnie uzupełniają kreację, a więc naszym zdaniem są perfekcyjnie dobrane do całości. Dla mniej odważnych sugerujemy marynarkę albo krótki taliowany żakiet - idealnie uzupełni wieczorowy strój.

emmaemma fot. Shutterstock fot. Shutterstock

zestawzestaw fot. Serwisy prasowe firm (montaż) fot. Serwisy prasowe firm (montaż) Szpilki Baldowski 426 zł, kolczyki Yvon 29,90 zł, spodnie Caterina 490 zł, gorset Double Trouble, ok. 250 zł

Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.