Kazar: kolekcja karnawałowa

Marka Kazar zaprezentowała swoją najnowszą, karnawałową kolekcję. Dominują oczywiście wysokie szpilki i eleganckie kopertówki.

Nic tak nie podkreśli zmysłowej, wieczorowej stylizacji, jak kobiece szpilki i szykowne torebki , np. takie jakie znajdziemy w najnowszej, karnawałowo-sylwestrowej kolekcji marki Kazar . Wszechobecny błysk , wysmakowane złote detale i eleganckie kolory wprowadzą nutę glamour'u do wieczorowej stylizacji.

Kopertówka z karnawałowej kolekcji Kazar

Klasyczne, czarne szpilki i kopertówki będą nadawały szyku każdej sylwestrowej lub karnawałowej stylizacji, ale marka Kazar proponuje w swojej kolekcji także zestawy w jednym z najmodniejszych kolorów tego sezonu - kobalcie . Ten królewski kolor to świetny wybór np. do ponadczasowej małej czarnej.

Nic tak nie podkreśli zmysłowej, wieczorowej stylizacji, jak kobiece szpilki i szykowne torebki z kolekcji Kazar. Wszechobecny błysk, wysmakowane złote detale i bogate inkrustacje wprowadzą nutę glamour'u do wieczorowej elegancji.Nic tak nie podkreśli zmysłowej, wieczorowej stylizacji, jak kobiece szpilki i szykowne torebki z kolekcji Kazar. Wszechobecny błysk, wysmakowane złote detale i bogate inkrustacje wprowadzą nutę glamour'u do wieczorowej elegancji.

Więcej o:
Copyright © Agora SA