W STYLU GWIAZDY: Natalie Portman

Ta drobna subtelna dziewczyna to nie tylko świetna aktorka, ale również świadoma swojego uroku osóbka. Ma sporo wdzięku i wie, jak go wyeksponować. W wydaniu wieczorowym Natalie Portman olśniewa elegancją, umiarkowaniem i klasą.

Strój Natalie to dowód na to, że można się ubrać na wieczór efektownie i wciąż czuć się swobodnie. Patent jest prosty: wystarczy jeden szczególny i dominujący element garderoby, który nada wyjściowy charakter całej stylizacji. Ona postawiła na spódnicę maxi Diora w wersji typowo wieczorowej - z połyskliwej tkaniny. My proponujemy nieco bardziej stonowany odpowiednik, który jednak świetnie się sprawdzi na ważne wyjście. Dlaczego? Ponieważ długość maxi jest z założenie zobowiązująca i wygląda najlepiej w odpowiedniej sytuacji. Wystarczy dobrać do niej prostą bluzkę i dodatki o wieczorowym charakterze, aby całość wyglądała i elegancko, i efektownie, i odpowiednio.

NatalieNatalie fot. Serwisy prasowe firm (montaż) fot. Serwisy prasowe firm (montaż)

Spódnica Simple 469,99 zł, bluzka Caterina 420 zł, zegarek Marc by Marc Jacobs/Swiss 835 zł, kolczyki Zielony kot 415 zł, torebka Maldoror 590 zł, szpilki Stylowebuty.pl 109 zł

Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.