Błyszczące rajstopy Gatta

Marka Gatta przygotowała błyszczącą kolekcję rajstop w sam raz na Sylwestra i karnawał.

Gatta do swojej bogatej oferty rajstop wprowadziła nowe, typowo karnawałowe modele , które doskonale dopełnią sylwestrowe stylizacje.

W kolekcji nie mogło zabraknąć wzorowanych rajstop z dodatkiem srebrnego lurexu . Te modele sprawdzą się przy monochromatycznych setach . Świetnie ożywią też klasyczną małą czarną. Nadadzą jej naprawdę imprezowego charakteru. Nowością w kolekcji są rajstopy z wzorami z cekinów . Ozdobne, połyskujące elementy naniesione zostały specjalną techniką, która nie powoduje zaciągania rajstop i sprawia, że są delikatne i miłe w dotyku. Dostępne są w kilku grubościach, także 40 den - idealne na imprezę w plenerze.

Błyszczące rajstopy Gatta

Dla wielbicielek klasyki Gatta przygotowała rajstopy Black Diamond oparte na włóknie Lycra 3D , które sprawia, że aksamitna, matowa czerń nabiera błysku, imitującego brokatowy pył. Rajstopy są delikatne w dotyku, idealnie dopasowują się do ciała i świetnie pasują do wszystkich wieczorowych kreacji.

Nowe modele rajstop Gatta dostępne są w salonach firmowych na terenie całego kraju. Ich ceny wahają się od 19,90 zł do 35,90 zł.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.