Bielizna Dalia - słodkie lata 50.

Kolekcja DALIA wiosna/lato 2013, została zainspirowana ikonami kina lat 50', takimi jak Grace Kelly, Audrey Hepburn czy Brigitte Bardot. Wiosenną kolekcję cechuje ekskluzywność oraz klasyka w najmodniejszych kolorach - od turkusu po lila.

Oferta marki skierowana jest do kobiet z klasą, ceniących niebanalny styl i komfort użytkowania. Produkty z metką DALIA to różnorodność rozmiarów - wśród obwodów od 60 do 95 i miseczek od A do M.

Najnowsza kolekcja to pięć modeli: Brigitte, Audrey, Grace, Sienna i Marion - w każdej z nich znalazły się efektowne koronki i gładkie materiały.

Brigitte to model w kolorze turkusu. Brigitte dostępna jest trzech opcjach: semi-soft K24; big K27 i soft K23, klasycznych fig, stringów i bokserek.

Audrey charakteryzuje delikatność i powab. Utrzymana jest w delikatnych kremowych odcieniach. Konstrukcje biustonoszy Audrey: push-up K03, soft K02, semi-soft K24, oraz stringi, klasyczne figi a także figi z wysoką talią.

Grace - motywem przewodnim jest kolor morski połączony z elegancką i zmysłową koronką. Grace dostępna jest w konstrukcjach push-up K16, soft K07, semi-soft K24 i K04, doły kompletów: figi, bokserki i stringi.

Słodkie odcienie różu, to model Sienna , która skierowana jest do kobiet gustujących w odważniejszych barwach. Elegancji Siennie dodają motywy kwiatowe. Dostępne konstrukcje: big K24, soft K26 i semi-soft K24, a także klasyczne figi, stringi i bokserki.

Ostatnim modelem jest Marion w kolorystyce lila i ecru. Dostępnie konstrukcje: figi klasyczne i z podniesioną talią a także stringo-szorty oraz biustonosze big K27, soft K26 oraz semi-soft K24.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.