Kolekcja Aldo Rise

To już kolejna odsłona wyjątkowej współpracy ALDO z projektantami mody.

Trzecia kolekcja stworzona w ramach współpracy marki ALDO z londyńskim duetem projektantów Justinem Thorntonem i Theą Bregazzi , wspólnie tworzących markę Preen by Thornton Bregazzi, jest już dostępna w sklepach.

Inspirację dla linii stanowił mroczny, absurdalny i kultowy już film "Buffalo 66" , z którego projektanci Preen zaczerpnęli charakterystyczny motyw nieustannej gry pomiędzy męskim a żeńskim pierwiastkiem tkwiącym w każdym z nas. To właśnie ta dwuznaczność stanowi kluczowy element kolekcji PREEN x ALDO RISE na sezon Wiosna/Lato 2013.

Najnowsza kolekcja PREEN x ALDO RISE to przede wszystkim kontrastujące zestawienia klasycznych kształtów i zaskakujących patchworkowych zdobień . Wśród najciekawszych modeli szpilek z tej linii znajdziemy między innymi asymetryczne, inspirowane plejadą egzotycznych motywów czy też zapinane na kostce, zdobione nietypowym połączeniem neonowych barw i wężowej skórki.

Aldo Rise

Charakterystycznym dla całej kolekcji detalem jest srebrna metalowa klamra o kwadratowym kształcie , stanowiąca wykończenie wielu modeli. Najnowsze propozycje Preen doskonale oddają esencję wyważonej zabawy stylami, do której marka zdążyła nas już przyzwyczaić.

Kolekcja PREEN x ALDO RISE dostępna jest w wybranych sklepach ALDO na całym świecie: w Polsce w Galerii Mokotów i Arkadii w Warszawie oraz Starym Browarze w Poznaniu. ALDO RISE to projekt, dzięki któremu marka ALDO wspiera, promuje i nagradza najbardziej obiecujących młodych projektantów.

Pełna kolekcja w naszej galerii

Więcej o:
Copyright © Agora SA