Vanessa Paradis dla H&M Conscious

Vanessa Paradis jest twarzą wiosennej kolekcji H&M Conscious, prezentując ubrania, które są zarazem modne i bardziej przyjazne środowisku. Kampania ta jest kolejnym przejawem zaangażowania H&M w kwestie związane z lepszą przyszłością mody.

Aktorka i piosenkarka wystąpiła w żółtej, plisowanej sukience na ramiączka, praktycznej kurtce z suwakami i zdobieniami oraz w spodniach z roślinnymi motywami. Cała kolekcja jest pełna wiosennego optymizmu i zawiera romantyczne ubrania takie jak zwiewne sukienki maxi, a także bardziej sportowe fasony - kombinezon czy sukienkę w tropikalne nadruki. W kolekcji dostępne będą także akcesoria, np. szpilki z paskiem wokół kostki. Cała kolekcja wykonana została z bardziej przyjaznych środowisku materiałów, takich jak bawełna organiczna, poliester z recyklingu czy Tencel .

Nowa kolekcja Concious dostepne będzie w sklepach H&M od 25 marca .

Oprócz nowości dla kobiet i mężczyzn - wśród których znajdziemy chociażby marynarki, chinosy, szorty czy koszulki z nadrukami - dostępne również będą nowe propozycje dla dzieci i niemowląt.

"Cieszę się, że mogę być częścią kolekcji H&M Concius" - wyznaje Vanessa Paradis. "Styl vintage jest mi bardzo bliski. Podoba mi się także jego ekologiczna wymowa. Sama także lubię nosić ubrania z duszą".

H&M kieruje się podobną filozofią. Wraz z wprowadzeniem do sprzedaży kolekcji Conscious, H&M rozpocznie zbiórkę ubrań do recyklingu. Każdy będzie mógł przynieść do wybranych sklepów H&M swoje niepotrzebne ubrania dowolnej marki. W zamian, za każdą torbę pełną odzieży, otrzyma voucher zniżkowy na zakupy (obowiązuje limit: dwie torby na jednego klienta dziennie).

Obejrzyj krótki filmik z Vanessą Paradis:

 

H&M to pierwsza firma, która zachęca - na taką skalę - do świadomego oddawania ubrań, a nie ich bezrefleksyjnego wyrzucania.

Więcej o:
Copyright © Agora SA