Zimowy lookbook Mohito

Miękka, kobieca, zmysłowa i przytulna - taka jest zimowa kolekcja marki MOHITO. Uwodzi delikatnością, ciepłem i szykowną elegancją.

Zimowa moda jest szczególna - otula i poprawia nastrój. Ta niezwykła misja została podjęta także przez projektantów marki MOHITO , którzy na nadchodzącą zimę stworzyli niezwykłą, super kobiecą i śmiałą kolekcję ubrań, stworzoną z myślą o wszystkich kobietach, które modę kochają ponad wszystko.

MOHITO nadchodzącej zimy będzie otulone bardzo kobiecymi, pudrowymi kolorami, które nadają sylwetce miękkości i subtelności. Oprócz delikatnych odcieni różu i turkusu znaleźć można klasyczne "małe czarne" , seksowne ołówkowe spódnice czy efektowne kardigany z modnymi, błyszczącymi aplikacjami.

Tworząc tą niezwykła kolekcję, projektanci MOHITO, szczególnie zadbali o detale ciepłych płaszczy i kurtek. Utrzymane są one w modnych i stylowych odcieniach głębokiej czerwieni , stalowej szarości, beży oraz czerni . Wykończone puszystymi kołnierzami z ekologicznych futer sprawiają, że płaszcze są modne i efektowne. Oprócz klasycznej odsłony kolekcji w Mohito tej zimy znaleźć można stroje utrzymane w czarno- złotej kolorystyce . Bluzki, szale i sukienki są nie tylko niezwykle efektowne ale także bardzo zmysłowe.

W kolekcji można także znaleźć dodatki - ciepłe dzianinowe szale utrzymane w modnych i twarzowych odcieniach pudrowego różu, ciepłych odcieniach beżu i czerni z dodatkiem błyszczących nitek. Niezwykle ciekawa jest również biżuteria , która w swojej stylistyce nawiązuje zarówno do bogatych i pełnych przepychu Baśni 1001 nocy jak również do kobiecej lecz zdystansowanej historii Królowej Śniegu.

Jeżeli zima ma przyjść szybko, warto przywitać ją pięknie - wraz z MOHITO.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.