Hexeline - jesień/zima 2012

W nadchodzącym sezonie marka Hexeline otuli wszystkie kobiety nieograniczoną swobodą. To właśnie niezależność i prostota stały się pretekstem do stworzenia kolekcji jesień-zima 2012/2013.

Marce zależało na zbudowaniu linii wielowymiarowej, pełnej dzianin i bardzo miękkich tkanin , które swobodnie układając się na sylwetce tworzą unikalną całość. W tunikach i sukienkach każda z pań poczuje się komfortowo, a przy tym elegancko i wyjątkowo kobieco.

W zimowej kolekcji przeważają spokojne kolory ziemi , ocieplone przez energetyzujące odcienie oranżu, zmysłowe karmelowe beże, soczyste zielenie, mocne wyraziste kobalty i turkusy oraz odrobinę przenikliwego beżu.

Oprócz wysokiej jakości dzianin w kolekcji znalazły się również wyjątkowo piękne i lekkie jedwabie. Oprawione orientalnymi wzorami z motywami kwiatów i zwierząt dodają całości odrobinę drapieżnego charakteru.

Równolegle z "linią odrobiny szaleństwa" biegnie "linia klasycznej elegancji blisko ciała", gdzie zachowane są kolory i wzory dla kobiet szykownych, ale zarazem nieco stonowanych. Dominują tu czernie z bielą , chłodne beże i szarości oraz ciemne odcienie bordo i granatu.

Również dodatki i wykończenia stanowią ważny element kolekcji. Duże wyraziste guziki, szerokie gumowane paski z lakierowanymi klamrami oraz futrzane kołnierze i mankiety, to ważne i niezwykle nowoczesne uzupełnienie kolekcji.

Więcej o:
Copyright © Agora SA