YES: Prezenty na Dzień Matki

W maju, jednym z najładniejszych miesięcy w roku, świętujemy Dzień Matki. Niełatwo podziękować za wszystko, czego nas nauczyła, za wspólnie spędzone chwile i bezgraniczną miłość. Trudno znaleźć słowa, które wyrażałyby nasze uczucia. Jeszcze trudniej o prezent, który byłby symbolicznym dowodem naszej pamięci i wdzięczności. Ale nie tym razem!

Tej wiosny YES w szczególny sposób pragnie obdarować wszystkie mamy . W ofercie ponad stu salonów oraz na YES.pl znajdziemy biżuterię idealną na ten wyjątkowy dzień. Możliwości jest mnóstwo, lśniące delikatnie perły, szlachetne złote kolczyki , oryginalne zawieszki czy srebrne naszyjniki. Biżuteria może wyrazić więcej niż słowa. Zatem kto zasługuje na nią bardziej, niż najdroższa nam kobieta?

Możesz podarować swojej mamie "Czułe Słówko", czyli złoty naszyjnik z literami układającymi się w słowo "Mama". Bardziej klasyczny upominek pełen subtelnego blasku stanowić będą perły, dodające uroku i elegancji każdej kobiecie. Zaczaruj Dzień Matki oryginalnymi Charmsami i wybierz zawieszkę specjalnie dla osoby tak bliskiej Twojemu sercu. Serce, kwiat czy czterolistna koniczynka, Charmsy pozwolą najpełniej wyrazić Twoje uczucia; na niektórych z nich można wygrawerować dedykację, która pozostanie uroczą pamiątką i nieprzemijającym symbolem. Złote i srebrne pierścionki z YES Rings Collection to idealny wybór, jeśli pragniesz podarować swojej Mamie urzekający drobiazg. Ozdobiony szlachetnymi kamieniami lub emaliowanymi elementami pierścionek będzie pięknym upominkiem, który codziennie będzie przypominał o tym wyjątkowym dniu.

Podaruj Mamie najpiękniejszy prezent: biżuterię YES!

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.