Kolekcja EVA MINGE & ESOTIQ

Sezon wiosna lato 2012 będzie sezonem premierowym nowej marki stworzonej przez światowej sławy projektantkę EVA MINGE oraz markę ESOTIQ.

Kolekcja EVA MINGE & ESOTIQ została w całości zaprojektowana przez projektantkę. Składa się z modeli outwearowych, bielizny i strojów kąpielowych . Wszystkie modele można ze sobą łączyć i nosić wymiennie, dana rzecz może być traktowana jako bluza lub sukienka w zależności od sposobu noszenia. Ze stroju kąpielowego po założeniu tuniki robi się elegancka kreacja na wieczór, a bluzie charakteru nadadzą zmysłowo wystające kolorowe ramiączka bielizny. Wielofunkcyjność modeli pozwala na zabawę modą i tworzenie wciąż nowych zestawień.

Inspiracją kolekcji wiosna lato 2012 MINGE & ESOTIQ był komfort, przyjemność i uczucie relaksu jakiego doznają kobiety korzystając z usług Spa & Wellness.

Modele linii outwearowej cechuję ogromna wygoda i przyjemność użytkowania, do jej stworzenia projektantka zastosowała najwyższej jakości europejską wiskozę . Niepowtarzalność projektów zapewnia niestandardowe wykorzystanie zamków. Klasycznego marynistycznego charakteru kolekcji nadają kolory: krem z czernią oraz złoto łączone z granatem jak również obficie stosowne biało-czarne pasy .

Linia bielizny EVA MINGE & ESOTIQ to prawdziwe cudo technologiczne: Składa się z modeli staników przepływowych dostosowujących się do kształtu piersi, bielizny bezszwowej oraz modowych modeli w kolorach złoto-czarnych i czarno-czerwonych wykonanych z najwyższej jakości delikatnych koronek

Stroje kąpielowe EVA MINGE & ESOTIQ są koncepcyjnym uzupełniłem linii outwearowej . Dominuje w nich kolor czarny oraz czerń łączona z bielą. Elementem nadającym niepowtarzalnego charakteru stroją kąpielowym są zamki, kamienie ozdobne i złote akcesoria . Stroje zostały uszyte z włoskich atestowanych materiałów.

Kolekcja Wiosna/Lato 2012, dostępna będzie w sieci wybranych salonów ESOTIQ oraz salonach EVA MINGE w Polsce i na świecie.

Więcej o: