Kulisy sesji zdjęciowej do kalendarza YES 2012

Kampania YES 2012, którą zainauguruje premiera nowego kalendarza, będzie wydarzeniem. Nie tylko w świecie biżuterii, ale również mody. Najnowsza edycja Kalendarza YES 2012, to nie tylko fascynujące klejnoty, ale także unikatowe kreacje zaprojektowane dla YES przez młodych polskich projektantów.

Piękno biżuterii - inspiracją dla najciekawszych talentów polskiego świata mody. Taki zamysł towarzyszył powstawaniu Kalendarza YES 2012. Młodzi projektanci, jako punkt wyjścia dla swoich twórczych poszukiwań otrzymali jedynie dwa elementy: klejnot YES oraz informację, że wraz z zaprojektowaną przez nich kreacją, pojawi się on np. na "walentynkowej" stronie kalendarza.

Krzystof Stróżyna, Blessus, Bizuu, Mariusz Przybylski, Zuo Corp, Łukasz Jemioł - to projektanci, których talent i wyobraźnia stworzyły unikalne i intrygujące kreacje dla Kalendarza YES 2012. Na okładce zobaczyć możemy projekt Dawida Tomaszewskiego - w pełnej wysmakowanej harmonii z jubileuszową kolekcją YES, z błękitnym topazem i brylantami. Kolejne strony, to także biżuteria stworzona przez projektantów YES: Éternel, ideał jednokamieniowego pierścionka z brylantem wraz z dedykowaną obrączką oraz pełen magii, artystyczny naszyjnik z kryształami Swarovskiego i perłami, istniejący tylko w 30 egzemplarzach. Są także wzory z najmodniejszych kolekcji z YES Rings i YES Steel.

Naturalność, piękno, emocje, intrygującą osobowość współczesnej kobiety, to wszystko zobaczyć możemy na kartach Kalendarza YES 2012. Pełnego ekspresji, a zarazem wysmakowanego, stanowiącego wartościową artystycznie całość. To zasługa autorki zdjęć, Aldony Karczmarczyk. Warszawianki, która w swoim portfolio ma już projekty zrealizowane dla największych marek kosmetycznych i odzieżowych. To także zasługa talentu modelki, "nowej twarzy" kampanii YES, Ewy Witkowskiej, która była pierwszą Polką na okładce francuskiego Vogue'a.

Film, który powstał w trakcie sesji zdjęciowej Kalendarza YES 2012, emitowany będzie w telewizyjnej kampanii YES.

Zdjęcia: Aldona Karczmarczyk | Modelka: Ewa Witkowska Stylizacja: Karolina Kuklińska | Makijaż: Wilson | Fryzury: Piotr Wasiński | Kreacja: Sonia Adamczak Produkcja sesji: Paweł Walicki | Współpraca: Katarzyna Rosińska

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.