Calzedonia płaci za Twój stary strój kąpielowy

W kwietniu 2012 ruszył nowy projekt związany z marką Calzedonia, wspierający ekorozwój i dbałość o środowisko naturalne. W ramach tej akcji Twój stary strój kąpielowy może zostać wymieniony na złotówki, które wykorzystasz na zakup bikini z nowej  kolekcji. Zużyty i niepotrzebny kostium zostanie poddany recyclingowi.

Dokładnie od 1 kwietnia do 30 czerwca w każdym sklepie marki

Calzedonia każdy klient będzie miał możliwość wymienić swój stary strój kąpielowy na nowy . Oddając nam swój kostium wspierasz inicjatywę ekologiczną, a przy tym zyskujesz nowe bikini. Każdy używany kostium, który przyniesiesz do sklepu Calzedonia , niezależnie czy będzie to kostium jednoczęściowy czy dwu (marka nie ma znaczenia) będzie wart 20 złotych , które jednocześnie staną się rabatem na zakup nowego modelu. Rabat, który otrzymasz za dziecięcy kostium kąpielowy wynosi 8 złotych, natomiast za męski kąpielówki otrzymasz 12 złotych. Promocja nie jest łączona.

Zasady są proste: jeden używany strój kąpielowy możesz wymienić na rabat przy zakupie jednego nowego stroju. Przynieś do nas dwa stare kostiumy, a otrzymasz zniżkę na dwa z nowej kolekcji. Jeśli przyniesiesz ich kilka, a zakupisz tylko jeden, nowy rabat pozostanie taki sam na kolejne kostiumy.

Używane rzeczy zbierane będą przez międzynarodową firmę "I: COLLECT AG", która zajmuje się recyclingiem zgodnie z zasadami ekorozwoju i zasadami etycznymi. Jest to kampania, potwierdzająca społeczną odpowiedzialność marki Calzedonia.

Po raz pierwszy Calzedonia odkrywa Twój strój kąpielowy na nowo!

Więcej o: