Panache Sport rusza z akcją WSPARCIE NA STARCIE

Uwielbiasz ćwiczyć, ale Twoje piersi wyraźnie nie lubią podskakiwania i przeszkadzają Ci w uprawianiu sportu? Nie rezygnuj z dobrej formy i marzeń o idealnej sylwetce z powodu braku odpowiedniego podtrzymania biustu. Przeczytaj, jak możesz sobie pomóc i otrzymać 83% wsparcia.

Konsekwencje stosowania złych biustonoszy podczas treningów to m.in. nieodwracalne obwiśnięcie piersi, zakłopotanie swoim wyglądem, przybranie zgarbionej postawy ciała, bóle kręgosłupa, brak motywacji do kontynuowania treningów.

Marka Panache Sport stworzyła bieliznę sportową, która zmniejsza wstrząsy biustu podczas uprawiania sportu aż o 83% oferując podtrzymanie biustu aż do miseczki H już od 60 cm pod biustem.

Dodatkowo, eksperci z Panache Sport przy wsparciu mediów i gwiazd (Marysia Góralczyk - ambasador kampanii 'Wsparcie na Starcie", Katarzyna, Figura, Marta Król, Izabela Janachowska) ruszyli z akcją społeczną "Wsparcie na starcie. Twoje piersi potrzebują (twojego) wsparcia", której celem jest zwiększenie świadomości w zakresie wpływu odpowiedniej bielizny sportowej na zdrowie kobiecych piersi.

O co chodzi?

Celem akcji jest naświetlenie problemów, z jakimi borykają się kobiety, które uprawiają sport, a jednocześnie uświadomienie zagrożenia, jakie niesie za sobą ćwiczenie bez odpowiedniej bielizny sportowej. Organizator chce wprowadzić do szkół średnich i wyższych program edukacyjny skierowany do młodych kobiet, podczas którego dowiedzą się, jak dbać o zdrowie swojego biustu podczas ćwiczeń i dlaczego stosowanie bielizny sportowej jest takie ważne. Aby wesprzeć tą słuszną inicjatywę Marysia Góralczyk - ambasador kampanii wraz z Katarzyną Figurą, Izabelą Janachowską i Martą Król podpisały się pod petycją do Ministerstwa Edukacji i Szkolnictwa Wyższego, w której organizator apeluje o wystosowanie formalnej rekomendacji dotyczącej stosowania biustonosza sportowego podczas ćwiczeń jako zalecanego elementu stroju gimnastycznego dla młodych kobiet.

Chcesz wziąć udział w tej inicjatywie i poprzeć petycję? Więcej informacji znajdziesz na stronie www.panachesport.pl oraz na http://www.facebook.com/sochic.panache .

Zobacz instruktaż, jak dobrać stanik sportowy

 
Więcej o:
Copyright © Agora SA