Sukienka od Plastikowego

Jeśli szukacie czegoś prostego, minimalistycznego, zerknijcie na kolekcję Plastikowego. Młody projektant ma dopiero 22 lata a już sporo sukcesów na koncie.

Plastikowy to 22-letni Mateusz Wójcik z Łodzi, który skromnie wyznaje, że mody uczył się na Fashion TV . Dotychczas zrobił 5, bardzo dobrze przyjętych kolekcji, i można już o nim mówić jako o profesjonaliście. Dostrzegły go już zagraniczne pisma i portale jak Ultra i Fashion Indie.

Jego styl to minimalizm , inspiracja to architektura , co bardzo widocznie przekłada się na stroje, które tworzy. Dzięki czerni i szarości , którymi operuje przy swoich kolekcjach jeszcze uwidacznia się struktura stroju.

Jego sukienki są proste, eleganckie, zachwycają detalem, przeszyciem, ciekawym rozwiązaniem upięci materiału. Zdecydowanie są to stroje przeznaczone dla smakoszek, bo na prostotę zwykle spogląda się z lekką pogardą, mówiąc, że 'każdy to potrafi'.

Prosto z wybiegu, polecana sukienka z kolekcji Plastikowy, wiosna/lato 2011, 410 zł

Dziś polecamy wam sukienkę z najnowszej kolekcji Mateusza, na wiosnę/lato 2011 . Wbrew obowiązującym wszędzie oranżom, Plastikowy stawia po raz kolejny na umiar. Prosta forma, wzbogacona tylko ekspresem przez całą długość stroju. Gdy dekolt jest rozpięty, atrakcją staje się wewnętrzna, czarna strona sukienki. Prosty i zaskakujący sposób na przyciągnięcie uwagi.

Zrobiona z czystej bawełny wysokiej jakości, cena: 410 zł .

Sukienkę można zamówić w butiku internetowym projektanta.

Więcej:

Patchworkowa sukienka

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.