Personalizowane prezenty na tegoroczne święta Bożego Narodzenia

Prezenty od serca cieszą najbardziej. Własnoręcznie przygotowane upominki to znak, że ktoś chciał poświęcić swój czas, aby sprawić radość swoim bliskim. Niepowtarzalny upominek i świadomość, ile pracy wymagało jego przygotowanie, to najlepsze świadectwo, że ktoś jest Ci szczególnie drogi. Jeśli w tym roku na święta Bożego Narodzenia chcesz dziadkom czy przyjaciółce podarować spersonalizowany prezent, pomyśl o upominkach, w których pierwsze skrzypce będą grały zdjęcia. Jakie personalizowane prezenty na święta Bożego Narodzenia wybrać?

Po pierwsze, CEWE FOTOKSIĄŻKA, czyli album ze zdjęciami w nietuzinkowym wydaniu

Jeśli szukasz upominku skrojonego na miarę, CEWE FOTOKSIĄŻKA to strzał w dziesiątkę. Do wyboru masz nie tylko aż dziewięć formatów od małych (np. 14 × 14 cm) do dużych (takich jak 30 × 30 cm), lecz także liczbę stron od kilkudziesięciu do ponad 200. Jakby tego było mało, możliwość dopasowania fotoksiążki do indywidualnych potrzeb obejmuje również:

  • siedem rodzajów papieru (matowych lub z połyskiem);
  • pięć rodzajów okładek (zeszytowa, miękka, twarda, płócienna i skórzana);
  • mnóstwo szablonów książek podzielonych na dziesięć kategorii: Niemowlę, Ślub, Urodziny, Rodzina, Podróże, Walentynki, Uroczystości, Kroniki, Rocznik oraz Różne.

Przygotowanie fotoksiążki do druku jest proste i intuicyjne, a odbywa się w specjalnym konfiguratorze dostępnym online lub za pomocą darmowego programu CEWE FOTOŚWIAT. Wystarczy, że określisz wygląd CEWE FOTOKSIĄŻKI, którą chcesz podarować z okazji świąt Bożego Narodzenia, a potem wybierzesz najciekawszy Twoim zdaniem szablon i załączysz wybrane zdjęcia w formie cyfrowej. Taki upominek zachwyci każdego! I dziadków, którzy będą mieli piękny album ze zdjęciami wnuków, i przyjaciółkę, która będzie mogła wspominać studenckie czasy, oglądając zdjęcia z Waszych wspólnych wakacji.

Po drugie, fotokalendarz, dzięki któremu czas będzie płynął w miłym towarzystwie

Zdjęcia roześmianych przyjaciół i uchwycone w kadrze najważniejsze wydarzenia w życiu rodziny mogą być zawsze w zasięgu wzroku osoby, którą obdarujesz personalizowanym prezentem na święta Bożego Narodzenia. Możesz zdecydować się na jeden z czterech rodzajów kalendarzy ze zdjęciami:

  • kalendarz ścienny,
  • kalendarz biurkowy,
  • terminarz,
  • planer (w typie kalendarza książkowego).

Wybierz 12 najpiękniejszych chwil mijającego roku, które uchwycono w kadrze. Możesz zdecydować się też na fotografie sprzed lat, jeśli chcesz stworzyć prezent np. dla dziecka, które w kolejnym roku będzie obchodziło 18. urodziny albo dla rodziców, którzy będą świętowali okrągłą rocznicę ślubu. Wystarczy, że zgromadzisz najpiękniejsze Twoim zdaniem fotografie, a potem zaprojektujesz kalendarz ze zdjęciami, korzystając z intuicyjnego programu, w którym będziesz mogła lub mógł wybrać gotowe szablony albo stworzyć kalendarz samodzielnie i od podstaw.

Ciekawe są też personalizowane planery, które mogą odgrywać rolę kalendarza książkowego. Są praktyczne i poręczne. Możesz wybrać dowolny miesiąc początkowy, tak aby kalendarium miało klasyczny układ albo dostosowany do potrzeb nauczycieli i uczniów (biegnący od września) lub wykładowców akademickich i studentów (rozpoczynający się w październiku). Fotoplaner to zatem doskonały pomysł na personalizowany prezent na święta Bożego Narodzenia, tym bardziej że dostępny jest w dwóch formatach oraz z możliwością wyboru spośród wielu rodzajów kalendariów i układów.

Po trzecie, koc ze zdjęciem idealny nie tylko na zimowe chłody

Koc ze zdjęciem, na którym uchwycono najpiękniejsze chwile, pozwoli przytulić się do najbliższych czy do ukochanego domowego pupila zawsze wtedy, kiedy osoba obdarowana takim personalizowanym prezentem na święta Bożego Narodzenia będzie miała na to ochotę. Każdy koc ze zdjęciem CEWE uszyto z miękkiego, puszystego polaru, którego runo ma wysokość około 5 mm.

Fotokoce są dostępne w trzech wielkościach – mały (75 × 100 cm), średni (125 × 155 cm) i duży (140 × 200 cm). Taka różnorodność sprawia, że z łatwością wybierzesz i kocyk niemowlęcy ze zdjęciem, i większy koc dla dorosłych. W cieplejszych miesiącach możesz wykorzystać taki koc w roli np. narzuty na łóżko albo dekoracyjne przewiesić go przez oparcie kanapy w salonie.

Po czwarte, pudełko ze zdjęciami – praktyczny i nietuzinkowy personalizowany prezent na Gwiazdkę

Jeśli potrzebujesz wyjątkowego pomysłu na spersonalizowany prezent na Boże Narodzenie, możesz poszukać niebanalnej alternatywy dla klasycznego albumu do zdjęć. Jedną z najpopularniejszych jest bez wątpienia CEWE FOTOKSIĄŻKA. Warto jednak pójść o krok dalej i wybrać do kompletu ciekawą ramkę na zdjęcia. Taką znajdziesz również w ofercie CEWE. Z przodu pudełka widoczna jest ramka na zdjęcia, w której możesz łatwo wymieniać swoje ulubione fotografie. Wszystkie pozostałe ukochane kadry wkładaj po prostu do solidnego zamykanego pudełka.

Personalizowane prezenty na święta Bożego Narodzenia to zawsze podarunki od serca. Trud włożony w przygotowanie fotoksiążki, fotokalendarza, koca ze zdjęciem czy pudełka ze zdjęciami wywoła uśmiech na twarzy bliskiej Ci osoby.

Reklama marki CEWE FOTOKSIĄŻKA

Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.