Modowe eksperymenty Patricii Field

Już 1 października będziemy mogły je obserwować osobiście. Najsłynniejsza stylistka świata za kilka dni przyjeżdża do Polski.
Patricia Field Patricia Field kolaż Groszki

Modowe eksperymenty Patricii Field

Patricii Field nikomu nie trzeba przedstawiać. A na pewno nie fankom "Seksu w wielkim mieście". Serial przyniósł Amerykance sławę, tak że dziś nikt nie kwestionuje jej statusu modowego guru.

Patricia Field Patricia Field Fot. East News

Modowe eksperymenty Patricii Field

Patricia zaczynała od awangardowego butików z punkową modą w nowojorskiej dzielnicy Greenwich Village oraz drugim - na Soho. Sklepy podobno bardziej przypominały klub nocny. Nieustannie ktoś w nich imprezował, a ekspedientami były drag queen. Pat od zawsze była duszą towarzystwa i imprezowiczką. Chodziła do kultowego Studia 54. W jej butiku w 1980 roku swoją pierwszą wystawę miał Jean-Michel Basquiat.

Sarah Jessica Parker jako Carrie Bradshaw


Sarah Jessica Parker jako Carrie Bradshaw kolaż Groszki

Modowe eksperymenty Patricii Field

W 1992 roku na planie filmu "Małżeńska rapsodia" Patricia Field poznała Sarę Jessicę Parker, z którą się zaprzyjaźniła. 6 lat później aktorka dostaję propozycję zagrania w "Seksie w wielkim mieście", a po pomoc w sprawie stylizacji zgłasza się do przyjaciółki. Patricia szybko staje się stylistką nie tylko Carrie, ale również pozostałych bohaterek. I pomysłodawczynią stylizacji, które stają się obiektem westchnień dziewczyn na całym świecie.

Seks w wielkim mieście Seks w wielkim mieście kolaż Groszki

Modowe eksperymenty Patricii Field

Patricia wykorzystała swoje "punkowe" korzenie w twórczy i odważny sposób. Nikt wcześniej tak nie zestawiał zwykłego t-shirtu czy sportowej bluzy z wieczorowymi kreacjami, futrem czy wysokimi szpilkami.

Diabeł ubiera się u Prady Diabeł ubiera się u Prady kolaż Groszki

Modowe eksperymenty Patricii Field

Patricia potwierdziła swoje stylizacyjne zdolności w fimie "Diabeł ubiera się u Prady" w którym wystąpiła Meryl Streep - alter ego Anny Wintour oraz Anne Hathaway grająca asystentkę "diabelskiej" szefowej. Za ten film Patricia Field została nominowana do Oscara oraz nagrody BAFTA.

Patricia Field Patricia Field East News

Modowe eksperymenty Patricii Field

Patricia Field często szokuje nie tylko obłędnymi stylizacjami bohaterek filmowych, ale też własnym stylem. Jej odważne, obcisłe, błyszczące zestawy budzą kontrowersje. Tylko ona może sobie pozwolić na noszenie kiczowatych ubrań, nie musi nic nikomu udowadniać.

Patrifia Field i Meryl Streep w filmie Diabeł ubiera się u Prady Patrifia Field i Meryl Streep w filmie Diabeł ubiera się u Prady Fot. East News

Modowe eksperymenty Patricii Field

Patricia Field 1 października będzie gościć w Galerii Mokotów, gdzie podda modowej metamorfozie 10 szczęśliwców, którzy wezmą udział w konkursie na modową metamorfozę z Patricią Field.

Patricia Field Patricia Field materiały prasowe

Wygraj modową przemianę z Patricią Field!

Patricia Field 1 października przyjedzie do Polski na zaproszenie Galerii Mokotów. Przez 3 dni będzie zdradzała sekrety stylizacji i udzielała indywidualnych porad z zakresu mody 10 szczęśliwcom.

Aby zgłosić swoją kandydaturę należy wypełnić formularz dostępny w punkcie informacyjnym w Galerii Mokotów i dołączyć do niego zdjęcie całej sylwetki.
Na Facebooku Galerii Mokotów uruchomiona zostanie także specjalna aplikacja, za pomocą której będzie można dokonywać zgłoszeń. Komplet materiałów należy dostarczyć
w nieprzekraczalnym terminie od 5 do 23 września 2011 r.

Spośród wszystkich nadesłanych zgłoszeń Patricia Field wybierze 10 osób, z których każda weźmie udział w stylizacyjnych metamorfozach. Na osoby, które zostaną wybrane w drodze konkursu, czekają także cenne upominki od Galerii Mokotów.

Regulamin konkursu jest dostępny na stronie: www.galeriamokotow.pl

Przypominamy, że Groszki są patronem medialnym wydarzenia!

Modowe eksperymenty Patricii Field

Modowe eksperymenty Patricii Field

Więcej o:
Copyright © Agora SA