Kobiecy poradnik: dobierz bieliznę do świątecznych stylizacji

Nadchodzące święta to jeden z uroczystych momentów w roku, kiedy staramy się wyglądać wyjątkowo elegancko i nienagannie. Poza białą koszulą, czy ?małą czarną" warto zadbać o bieliznę, która delikatnie ukształtuje ciało, a jednocześnie będzie wygodna. Ekspertki Lupoline przedstawiają uniwersalne propozycje, które warto rozważyć w garderobie na tych kilka  świątecznych dni.
Lupoline Lupoline kolaż groszki.pl

Biustonosz

W świąteczne dni warto dobrać bieliznę, która delikatnie podkreśli nasze atuty. Dobrym wyborem będzie bielizna bez specjalnych zdobień oraz w stonowanych, bazowych kolorach. Wśród kilkudziesięciu wzorów Lupoline warto zwrócić uwagę na białe oraz czarne bardotki, czy push-upy.

Biustonosze od lewej: 74,99 zł/79,99 zł/84,99 zł

Lupoline Lupoline kolaż groszki.pl

Figi

Bielizna nie powinna odznaczać się na ciele, zatem przy wyborze fig warto wybrać modele wykończone delikatną koronką. Supermodne w tym sezonie wysokie figi będą chroniły przed chłodem wrażliwe w tej porze roku nerki oraz delikatnie wyrównają ciało. Ciekawą propozycją są także spodenki, które pięknie podkreślają pośladki, jednocześnie je chroniąc przed zimnem.

Figi od lewej: 39,99 zł/39,99 zł/39,99 zł

Lupoline Lupoline kolaż groszki.pl

Koszulki

Bielizna wyszczuplająca na wigilijny wieczór może okazać się niefortunnym wyborem. Alternatywą jest koszulka lub gorset z usztywnianymi miseczkami, które wygładzą skórę, ale nie będą jej ciasno i niekomfortowo opinać. Ciemna koszulka idealnie sprawdzi się pod "małą czarną".

Koszulki od lewej: 94,99 zł/49,99 zł

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.