Kup i pomóż w walce z rakiem piersi!

Przegląd kobiecych marek, które wspierają walkę z rakiem piersi.
Produkty z Różową Wstążeczką Produkty z Różową Wstążeczką kolaż Groszki.pl

Śladem różowej wstążeczki...

Październik już od wielu lat jest Miesiącem Świadomości Raka Piersi. Śladem Estee Lauder idą inne popularne marki i za pomocą swojej rozpoznawalności szerzą wiedzę na temat samobadania oraz wspierają ośrodki zajmujące się chorymi. Zobacz jakie firmy wspierają kobiety!

Avon kontra Rak Piersi Avon kontra Rak Piersi kolaż Groszki.pl

Avon kontra Rak Piersi

Avon to marka zaangażowana społecznie. Od 14 lat uświadamia kobietom, jak ważne jest regularne wykonywanie badań profilaktycznych piersi. Dzięki sprzedaży produktów z logo Różowej Wstążki, będącej symbolem walki z rakiem piersi, od 1998 roku marka przekazała na walkę z tą chorobą już prawie 15 000 000 zł. W tym czasie w ramach akcji udało się jej też zrealizować projekty takie jak "Moje pierwsze USG piersi" czy "Gabinety z Różową Wstążką" i wiele innych - dzięki nim przebadano już ponad 50 000 kobiet! Avon co roku mówimy też Nie! rakowi piersi, organizując Marsze Różowej Wstążki.

Jak pomagać? Wystarczy kupić produkt z Różową Wstążką i powiedzieć Nie! rakowi piersi!

Lubisz nasze artykuły? Zostań fanką i kliknij TUTAJ

Biżuteria Pandora przeciwko rakowi piersi Biżuteria Pandora przeciwko rakowi piersi kolaż Groszki.pl

Pandora "Wspieram - działam"

W ramach uczczenia miesiąca walki z rakiem piersi, marka Pandora w dniach 01.10. - 31.12.2012 przeprowadza akcję, która wspiera Kampanię Walki z Rakiem Piersi "Wspieram - Działam". 15% dochodu ze sprzedaży produktów, biorących udział w Kampanii wesprze Stowarzyszenie "Amazonki" Warszawa-Centrum i zostanie przeznaczone na działanie związane z profilaktyką raka piersi. Dodatkowo przy zakupie dowolnego produktu biorącego udział w kampanii klientki otrzymają w prezencie brelok do kluczy z otwieraczem do bransoletki. Oferta jest dostępna we wszystkich salonach Pandora, w salonach sieci Yes oraz u autoryzowanych partnerów.

Lubisz nasze artykuły? Zostań fanką i kliknij TUTAJ

Scotch-Brite - Wyrolluj raka! Scotch-Brite - Wyrolluj raka! fot. mat. prasowe

Scotch-Brite - Wyrolluj raka!

Marka Scotch-Brite™, ekspert w dziedzinie czystości razem z Fundacją Rak'n'roll, zachęcają kobiety do "porządków" zdrowotnych we wspólnej kampanii Wyrolluj raka. Wystarczy kupić rolkę do czyszczenia ubrań Scotch-Brite™, by nie tylko dołożyć swoją cegiełkę wsparcia dla kobiet w walce z chorobą, ale przede wszystkim zadbać o własne zdrowie. Teraz na rolkach Scotch-Brite™ (56 taśm) znajdziesz praktyczny podręcznik zawierający 3 podstawowe kroki, jak w zaledwie 10 minut przebadać swoje piersi w domowym zaciszu.

Rolkę kupisz w Rossmannie.

Lubisz nasze artykuły? Zostań fanką i kliknij TUTAJ

Charms YES Charms YES "Różowa wstążeczka" kolaż Groszki.pl

Charms YES "Różowa wstążeczka"

Biżuteryjna kolekcja "Cała Ja!" - YES Charms Collection wzbogaciła się o nowy srebrny charms w formie "Różowej wstążeczki", która jest międzynarodowym symbolem walki z rakiem piersi. W porozumieniu z ogólnopolską Federacją Stowarzyszeń AMAZONKI, firma YES wspierać będzie działania edukacyjne przez nią prowadzone. Kwota 10 zł od każdego sprzedanego Charms'a YES "Różowa wstążeczka", specjalnie zaprojektowanego na potrzeby tej akcji, zostanie przekazana Federacji na rzecz popularyzowania wiedzy na temat profilaktyki raka piersi. Charms w formie "Różowej wstążeczki" zaprojektował dla marki YES znany polski artysta plastyk - Tomasz Ogrodowski. Cena srebrnego charmsa to 59 zł, a kompletu 203 zł.

Lubisz nasze artykuły? Zostań fanką i kliknij TUTAJ

DKNY Fresh Blossom DKNY Fresh Blossom fot. mat. prasowe

Jabłko z Różową Wstążką od DKNY

Fanki słynnych zapachów DKNY zamkniętych we flakonie przypominającym jabłko, będą mogły teraz cieszyć się nie tylko wonią, ale i przyczynieniem do szerzenia wiedzy na temat raka piersi. Marka wspiera październikową kampanię, a jeśli kupicie zapach, wesprzecie ją i wy. Fresh Blossom to woda perfumowana. 50 ml kupicie za 249 zł.

Lubisz nasze artykuły? Zostań fanką i kliknij TUTAJ

Różowa latarka Nu-Light MacTronic Różowa latarka Nu-Light MacTronic fot. mat. prasowe

Różowa latarka MacTronic

Coraz więcej polskich firm zyskuje świadomość, jak ważne jest społeczne zaangażowanie, dzięki czemu kolejne rodzime marki przyłączają się do akcji wspierających profilaktykę nowotworów piersi. Od ponad roku Federacja Stowarzyszeń "Amazonki" współpracuje też z firmą MacTronic, która postanowiła zaangażować się w walkę z nowotworem wprowadzając na rynek różową, limitowaną edycję latarki Nu-Light z wygrawerowaną wstążeczką. MacTronic uczestnicząc w programie walki z rakiem piersi zadeklarował przekazanie Federacji 10% dochodu ze sprzedaży każdej sztuki Nu-Light. Ten stylowy, poręczny gadżet, przyda się w każdej damskiej torebce, zwłaszcza w obliczu nadchodzącej jesieni i zimy. Ze względu na niewygórowaną cenę - 29 zł - będzie dobrym prezentem dla przyjaciółki i bliskich kobiet. Latarka jest mała i poręczna (ma niespełna 4 cm), ale nie jest wyłącznie gadżetem - imponuje siłą światła (15 lumenów) i z pewnością przyda się na ciemnej klatce schodowej, parkingu czy w piwnicy. Wyposażona w karabińczyk - doskonale sprawdzi się np. jako brelok do kluczy. Wybierając ją wspieramy działalność Federacji Stowarzyszenia "Amazonki" oraz prowadzonego przez nią programu edukacyjnego dotyczącego walki z rakiem piersi.

Lubisz nasze artykuły? Zostań fanką i kliknij TUTAJ

Estee Lauder Estee Lauder Kolaż lula.pl

Estee Lauder

Estee Lauder to marka z największa tradycją szerzenia wiedzy na temat raka piersi. Już 20 lat temu Evelyn Lauder stworzyła Kampanię na Rzecz Walki z Rakiem Piersi The Estée Lauder Companies. Co jeszcze jej zawdzięczamy? Rozpropagowanie słynnego symbolu zdrowych piersi - Różowej Wstążki, którą zaprezentowano na łamach magazynu SELF, a którą w 1991 roku, podczas "Biegu po zdrowie", rozdano uczestniczkom.

W tym roku w sklepach z kosmetykami możecie nabyć Reparator Perfectionist CP+R (445 zł/50 ml) i zestaw do makijażu ust w różowej kosmetyczce (140 zł) - oba z brelokiem przedstawiającym symbol Różowej Wstążki.

Lubisz nasze artykuły? Zostań fanką i kliknij TUTAJ

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.