Kremy BB - WASZE hity!

Polki pokochały kremy BB. Przede wszystkim za to, że są multifunkcyjne - to podkład, filtr i krem nawilżający w jednym, dzięki czemu oszczędzamy czas i pieniądze. Jest ultralekki i nie zapycha, ale za to delikatnie zakrywa wszelkie niedoskonałości i wyrównuje koloryt naszej cery. Kilka dni temu zapytaliśmy Was na naszym facebookowym profilu, które tego typu produkty polecacie. Zainspirowani Waszymi odpowiedziami oraz naszymi doświadczeniami podpowiadamy po jakie kremy BB warto sięgnąć.
Kremy BB - nasze i WASZE hity! Kremy BB - nasze i WASZE hity! Mat. prasowe

Garnier, Beauty Balm Perfector, ok. 20 zł

To zdecydowany zwycięzca w naszym facebookowy zestawieniu. Niemal połowa wypowiadających się czytelniczek właśnie krem BB marki Garnier wskazała jako najlepszy tego typu kosmetyk na rynku. Zachęcone Waszymi opiniami także postanowiłyśmy go wypróbować.

Nasza opinia? Krem wyrównuje koloryt i ładnie stapia się z cerą. Jak na produkt tego typu, krem BB Garnier zapewnia całkiem przyzwoite krycie, co jednak nie dla wszystkich będzie zaletą. Poza tym nie zapycha i co bardzo ważne nie uczula! No i ta cena. Także polecamy!

Garnier Beauty Balm Perfector Krem Upiększający 5w1 Skóra Wrażliwa
w okazje.info
Kremy BB - nasze i WASZE hity! Kremy BB - nasze i WASZE hity! Oriflame

Oriflame, BB Cream Skin Dream, ok. 35 zł

Ten produkt także kilkukrotnie pojawił się w Waszych propozycjach. Również miałyśmy szansę go wypróbować. W jego przypadku krycie jest zdecydowanie mniejsze, co jednak nie jest dla nas wadą. Bardzo ładnie ujednolica kolor cery, która po jego użyciu jest rozświetlona i wygląda zdrowo. Krem mocno nawilża, dlatego po nałożeniu warto go lekko zmatowić.

Kremy BB - nasze i WASZE hity! Kremy BB - nasze i WASZE hity! Vichy

Vichy, Idealia, ok. 70 zł

Kolejny kosmetyk, które nam polecałyście. My produkt marki Vichy doskonale znamy i lubimy już od dawna! To bardzo delikatny i lekki krem BB, który idealnie stapia się z cerą i jest wręcz niewidoczny na twarzy. Zapewnia jednak perfekcyjne wygładzenie i rozświetlenie. Nie podkreśla suchych skórek i niedoskonałości. Jego wady? Może tylko jedna - dosyć wysoka cena. Mimo wszystko warto się skusić.

VICHY IDEALIA BB SPF 25 CLAIRE krem odcień jasny
w okazje.info
Kremy BB - nasze i WASZE hity! Kremy BB - nasze i WASZE hity! Skin 79

Skin 79 Hot Pink Collection, Super Plus BB Cream, ok. 60 zł

Wiele z Was przyznało, że jeśli chodzi o produkty BB, to ufa tylko tym pochodzącym z Azji, jak np. Skin 79 Hot Pink Collection. Pisaliście też m.in. o produktach Missha Perfect Cover BB Cream i Holika Holika, Essential Clearing Petit BB Cream. Mimo, że krem BB został wymyślony przez Niemców, to jego rozsławienie zawdzięczamy Azjatkom. To właśnie dzięki tym produktom ich cera wygląda pięknie i zdrowo. My także bardzo lubimy kremy BB, wyprodukowane przez koreańskie marki. Produkt Skin 79 świetnie radzi sobie z wieloma naszymi problemami. Cera po jego użyciu jest rozświetlona, nawilżona, wygląda zdrowo i promiennie. Poza tym krem łatwo się aplikuje, nie ściera się i wygląda bardzo naturalnie. Jego wadą, podobnie jak innych koreański produktów, jest oczywiście to, że nie są dostępne w stacjonarnych drogeriach. Na szczęście bez problemu można je kupić online.

SKIN79 Hot Pink Collection Super Plus BB Cream - Szaszetka
w okazje.info
Więcej o:
Copyright © Agora SA