Nowości makijażowe lutego

Zobaczcie, jakie nowości zachwyciły nas w tym miesiącu
134 zł/6 ml
sumptuous infinite daring lenght & Volume Mascara
Estée Lauder 134 zł/6 ml sumptuous infinite daring lenght & Volume Mascara Estée Lauder Estee Lauder

Sumptuous infinite daring lenght & Volume Mascara Estée Lauder 134 zł/6 ml

Spek­ta­ku­lar­nie wy­dłu­ża­ją­cy tusz do­da rzę­som nie­zwykłej ob­ję­to­ści i wy­ra­zi­sto­ści, a no­wa­tor­ska szczo­te­czka z gę­stwi­ną si­li­ko­no­wych włó­kien i stylizującym mini­grze­by­kiem bły­ska­wicz­nie je pod­krę­ci. Tusz jest od­por­ny na wil­goć i pot.

Od re­dak­cji: Ma­ki­jaż jest na­tu­ral­ny i ele­gan­cki, rzę­sy są wy­tu­szo­wa­ne od na­sa­dy aż po koń­ce. Błysz­czą­ce, bez gru­dek i do­sko­na­le roz­cze­sa­ne, choć nie za­u­wa­ży­łam na szczo­tecz­ce owego grze­byka.

24,99 zł/200 ml
Body BB 
Lirene 24,99 zł/200 ml Body BB Lirene 24,99 zł/200 ml Body BB Lirene

Body BB Lirene 24,99 zł/200 ml

Flu­id-bal­sam Bo­dyBB służy do malowania ciała. Od ra­zu po zastosowaniu na­da­je skó­rze ko­lor de­li­kat­nej opa­le­niz­ny. Zawie­ra zam­knię­te w oto­czkach pig­men­ty, któ­re uwal­nia­ją się pod­czas apli­ka­cji. Ma­ki­jaż zmy­wa się przy ką­pie­li. Przed zało­że­niem ubrań za­le­ca­ne jest od­cze­ka­nie do całko­wi­te­go wchło­nię­cia się kosmetyku.

Od re­dak­cji: Bar­wi niezwykle deli­kat­nie, ra­czej to­nu­je nie­dosko­na­ło­ści niż opa­la. Ni­we­lu­je prze­bar­wie­nia, drob­ne na­czyn­ka, cel­lu­lit. Ma­sku­je to, co warto ukryć, skó­ra wy­glą­da po nim ape­tycz­nie i zdro­wo. Świet­ny, gdy trze­ba od­sło­nić no­gi lub ra­mio­na.

79,90 zł/3 g
Dramatic Cream 
Eye Liner 
Make up Factory 79,90 zł/3 g Dramatic Cream Eye Liner Make up Factory 79,90 zł/3 g Dramatic Cream Eye Liner Make up Factory

Dramatic Cream Eye Liner Make up Factory 79,90 zł/3 g

Kremowe eyelinery łatwo rozprowadzają się na powiece. Pozwalają uzyskać różne efekty makijażu: można je rozetrzeć, użyć ich jako cienia lub namalować nimi linię wzdłuż rzęs. Po wyschnięciu stają się wodoodporne. ­

Od re­dak­cji: Łatwo nabrać je na pędzelek, idealnie się rozprowadzają. Kreski wychodzą równe, choć trudno namalować bardzo cienką linię. Wielki plus za kolory ? brąz i szarość bardzo udane.

49 zł/13,5 ml
sensitivity Base Coat, super duper top coat Essie 49 zł/13,5 ml sensitivity Base Coat, super duper top coat Essie 49 zł/13,5 ml sensitivity Base Coat, super duper top coat Essie

Sensitivity Base Coat, super duper top coat Essie 49 zł/13,5 ml

Pod la­kie­rem  - no­wa ba­za, na nim la­kier na­wierz­chnio­wy. Dzia­ła­jąc ra­zem, za­pew­nia­ją perfek­cyj­ny ma­ni­kiur. Ba­za za­po­bie­ga roz­dwa­ja­niu się paz­nok­ci i ście­ra­niu emalii na koń­cach. Lakier nawierz­chnio­wy o szyb­ko wy­sy­cha­ją­cej for­mu­le na­da­je połysk i za­bez­pie­cza przed odpryski­wa­niem.

Od re­dak­cji: Sprawdzają się perfekcyjnie. Pomalowałam paznokcie na krwistą czerwień i nosiłam manikiur prawie tydzień. To spore osiągnięcie! Zmywanie też było o wiele łatwiejsze i nie pozostawiło przebarwień na paznokciach.

20 zł/7 ml
ScandalEyes Shadow Paint Rimmel 20 zł/7 ml ScandalEyes Shadow Paint Rimmel 20 zł/7 ml ScandalEyes Shadow Paint Rimmel

ScandalEyes Shadow Paint Rimmel 20 zł/7 ml

Cienie w kremie z linii ScandalEyes to pomysł na spektakularny, metaliczny makijaż powiek. Cienie są wodoodporne, nie pozostawiają smug ani nie marszczą się na oku, a ich kolory nie przygasną nawet przez 8 godzin.

Od redakcji: Łatwo się nakładają, nie wałkują się w załamaniu powieki. Gdy zaschną, są niemal nie do zdarcia. Tworzą lśniącą, równomierną barwną taflę. Co do kolorów: szarość na oku staje się niemal granatowa, srebro mroźnie białe, brąz można nosić na co dzień -  wygląda zjawiskowo, złoto -  bez rewelacji, fiolet, jako jedyny, nierówno się rozprowadza, jakby był zupełnie z innej bajki...

72 zł/10,5 g
Professionals Powder Pupa 72 zł/10,5 g Professionals Powder Pupa 72 zł/10,5 g Professionals Powder Pupa

Professionals Powder Pupa 72 zł/10,5 g

Transparentny puder z linii Professionals Pupa ma jedwabistą konsystencję. Dzięki zawartości krzemionki matuje skórę oraz absorbuje nadmiar sebum. Nie wysusza, pomaga ukryć niedoskonałości cery i optycznie wygładza zmarszczki.

Od redakcji: Fantastyczny - miałki, jedwabisty. Po rozprowadzeniu na podkładzie, staje się niewidoczny. Twarz przez długi czas się nie błyszczy.

Więcej o: