Stroje kąpielowe w stylu gwiazd

Zastanawiasz się jaki strój kąpielowy wybrać? Może warto pójść śladem gwiazd i skorzystać z trendu, który propagują? Zobacz jakie modele i kolory wybrało na ten sezon 5 znanych pań!
Stroje kąpielowe w stylu gwiazd Stroje kąpielowe w stylu gwiazd kolaż Groszki.pl

Plażowe trendy według gwiazd

Dla każdej z Czytelniczek Groszków, która nie wie jak kostium kąpielowy wybrać w tym sezonie, stworzyłyśmy pięć propozycji inspirowanych gwiazdami.

Zobacz na jaki trend postawiły siostry Kardashian, Selena Gomez, Kate Bosworth i Rachel Bilson!

Stroje kąpielowe w stylu gwiazd - nasycone kolory w monochromatycznym wydaniu Stroje kąpielowe w stylu gwiazd - nasycone kolory w monochromatycznym wydaniu kolaż Groszki.pl

Kourtney Kardashian - nasycone kolory w monochromatycznym wydaniu

Kourtney Kardashian pojawiła się na plaży w Meksyku 3. maja. Miała na sobie jednokolorowe pomarańczowe bikini, które idealnie wpasowuje się w trend na monochromatyczność i nasycone kolory. Nie ma się co martwić, że nie uda się znaleźć wymarzonego odcienia - wybór jest ogromny, bo to jedna z najsilniejszych modowych tendencji sezonu!

Na kolażu: kanarkowe bikini ok. 130 zł, TopShop; różowa góra od bikini 79,90 zł, Zara; różowy dół od bikini 79,90 zł, Zara; niebieska góra od bikini 47,50 zł, KappAhl; niebieski dół od bikini 34,90 zł, KappAhl; żółty strój kąpielowy 99,99 zł, Atlantic.

Stroje kąpielowe w stylu gwiazd - bez ramiączek Stroje kąpielowe w stylu gwiazd - bez ramiączek kolaż Groszki.pl

Selena Gomez - bandeau bez ramiączek

Selena Gomez plażowała ze swoim chłopakiem Justinem Bieberem na Hawajach 27. maja. Miała na sobie bikini bez ramiączek z modną górą typu bandeau. Takie modele nie nadają się do aktywnego spędzania czasu na boisku do plażowej siatkówki, ale do opalania są wręcz stworzone - nie zostawią jaśniejszych śladów na ramionach.

Na kolażu: czarny strój kąpielowy ok. 140 zł, TopShop; bladożółty kostium 159,99 zł, Atlantic; dwukolorowy strój ok. 130 zł, TopShop; pomarańczowa góra od kostiumu 49,90 zł, H&M; pomarańczowy dół od kostiumu 39,90 zł, H&M.

Stroje kąpielowe w stylu gwiazd - black&white Stroje kąpielowe w stylu gwiazd - black&white kolaż Groszki.pl

Kate Bosworth - black & white

Kate Bosworth została sfotografowana przez paparazzi na plaży w Meksyku 12. kwietnia. Miała na sobie czarno-białe bikini. Takie połączenie kolorystyczne jest wiecznie modne, zwłaszcza jeśli towarzyszą mu zwierzęce motywy!

Na kolażu: bikini w szarą panterkę ok. 130 zł, TopShop; bikini w zebrę 159,99 zł, Atlantic; góra od stroju kąpielowego w paski 47,50 zł, KappAhl, dół od stroju kąpielowego w paski 47,90 zł, KappAhl; bikini z abstrakcyjnym wzorem ok. 130 zł, TopShop.

Stroje kąpielowe w stylu gwiazd - bandeau wiązane za szyją Stroje kąpielowe w stylu gwiazd - bandeau wiązane za szyją kolaż Groszki.pl

Rachel Bilson - bandeau zawiązywane za szyją

Rachel Bilson 23. kwietnia plażowała na Barbadosie w bordowym stroju kąpielowym z szalenie modną górą typu bandeau. Jej model miał troczki po środku, z których wychodziły sznureczki do związania za szyją. Taka wersja topowego stanika jest bardziej praktyczna od tej bez ramiączek. Z powodzeniem znajdziecie wymarzony model o tym kroju w polskich sklepach - wybór jest bardzo duży!

Na kolażu: góra od stroju w groszki 26,90 zł, Cropp; dół od stroju w groszki 22,90 zł, Cropp; góra od koralowego kostiumu 49,90 zł, H&M; dół od koralowego kostiumu 39,90 zł, H&M; brązowe bikini ok. 130 zł, TopShop; góra od stroju w paski 47,90 zł, KappAhl; dół od stroju w paski 47,90 zł, KappAhl; kostium z koralikami 159,99 zł, Atlantic.

Stroje kąpielowe w stylu gwiazd - wzory Stroje kąpielowe w stylu gwiazd - wzory kolaż Groszki.pl

Kim Kardashian - drobne wzorki

Kim Kardashian, która wypoczywała z siostrą w Meksyku 3. maja, postawiła na klasyczne bikini, które zdobił drobny wzór. Printy są wręcz pożądane w tym sezonie - można je znaleźć w każdym sklepie oferującym kostiumy kąpielowe. Jeśli jesteś fanką flory, wybierz motyw łączki, jeżeli lubisz styl pin-up girl postaw na wisienki, a gdy czujesz, że twojej sylwetce przydałoby się więcej kobiecych krągłości, wybierz poziome pasy.

Na kolażu: bikini w białe plamki ok. 130 zł, TopShop; góra od stroju w kwiaty 47,90 zł, KappAhl; dół od stroju w kwiaty 47,90 zł, KappAhl; góra od stroju w orientalne wzory 49,90 zł, KappAhl; dół od stroju w orientalne wzory 47,90 zł, KappAhl; bikini w białe groszki 139,99 zł, Atlantic.

Stroje kąpielowe w stylu gwiazd Stroje kąpielowe w stylu gwiazd kolaż Groszki.pl

Plażowe trendy według gwiazd

Mamy nadzieję, że udało się nam pomóc dokonać wyboru stroju kąpielowego na wiosnę i lato 2011 :)

Który z wymienionych trendów podoba się Wam najbardziej?

Wolicie góry bandeau, trójkątne miseczki od bikini czy klasyczne usztywniane przypominające biustonosz?