Kurtki z kożuszkiem - hit jesieni!

Największy hołd oddali im projektanci Burberry Prorsum, prezentując na wybiegu kilka modeli. Wcześniej powrót z kurtek podbitych kożuchem wieściły streetowe blogi, a potem opanowanie przez nie sieciówek było już kwestią czasu. Zobaczcie, dlaczego będą hitem sezonu jesień 2010.
Kurtka z kożuchem Kurtka z kożuchem River Island

Skórzana kurtka

Najpopularniejsza jest wersja skórzana, podbita białym lub kremowym sztucznym kożuszkiem kontrastującym kolorystycznie z resztą. Taki ciuch najłatwiej tej jesieni zestawiać z dżinsem, ale warto pokusić się o stylizację z militarną sukienką, albo delikatną koronkową tuniką. Uwaga - w tym sezonie przeciwieństwa się przyciągają.
Kurtka z kożuchem Kurtka z kożuchem asos.com

Skórzana kurtka

Ramoneski z wewnętrznym "barankiem" świetnie też będą się komponować z pozornie niechlujnym grunge'owym stylem. W ten sposób zestawili ją styliści sklepu Asos.
Kurtka z kożuchem Kurtka z kożuchem asos.com

Kurtka z kożuchem

Kurtka z kożuchem polubi też fikuśne elementy stylizacji - w szczególności jesienne nakrycia głowy! Mile widziane wełniane opaski, futrzane aplikacje, filcowe kapelusiki, kapelusze z miękko układającym się rondem a nawet obszerne czapy.

Kurtka z kożuchem

To, że tego typu kurtka najbardziej lubi denim nie oznacza...

Kurtka z kożuchem

...że nie będzie pasowała do koronkowej sukienki wieczorowej. Właśnie tak pokazał je na wybiegu dom mody Burberry Prorsum, a my z powodzeniem możemy naśladować tę stylizację opierając się na ofercie dostępnych sklepów i sieciówek.

Kurtka z kożuchem

Największą ofertę modnych kurtek z kożuchem mają obecnie brytyjskie marki. Tu kurtka Topshop w cenie ok. 250 zł.
119,90 zł, HM 119,90 zł, HM HM

Kurtka z kożuchem

Skandynawska sieciówka H&M jednak nie odpuszcza i także bombarduje swoją kolekcję kożuszkowymi kołnierzami..
199,90 zł, Pull and Bear 199,90 zł, Pull and Bear Pull and Bear

Kurtka z kożuchem

A tu już Pull and Bear - 199,90 zł.
699 zł, Mango 699 zł, Mango Mango

Kurtka z kożuchem

Nadal nie przekonałyśmy Was do kożuszkowych podbić, kołnierzy i aplikacji? Spokojnie - w zgodzie z trendami swobodnie zastąpcie je futrzanymi. Nasza propozycja? Cudowna zamszowa kurtka Mango za 699 złotych!

Pokaz BurberryPrzyjrzyjcie się z bliska inspiracjom wprost z wybiegu!
Więcej o: