Tak mogły ubrać się tylko gwiazdy. Czapka w środku lata, skarpety do obcasów. 7 dziwnych stylizacji gwiazd

Gdyby przeciętna dziewczyna założyła na siebie te rzeczy czułaby się co najmniej dziwacznie. Ale że gwiazdom można więcej oglądamy je w niecodziennych stylizacjach. Oto one:

Margaret

Piosenkarka zasłynęła już z tego, że potrafi w założyć zimową czapkę w środku lata. Czapki zakłada zarówno na koncerty, jak i spacery po mieście.

Kim Kardashian

Celebrytka pochwaliła się niedawno fanom kapciami z futerkiem, które odstała od Givenchy. Oczywiście wybrała się w nich na rodzinny wypad za miasto.

Selena Gomez

Piosenkarka znana jest z udanych stylizacji, a szczęśliwie skarpety do obcasów miała na sobie jedynie podczas sesji zdjęciowej "Vouge". Czy przeciętna dziewczyna uznana byłaby za "ikonę mody" nosząc na co dzień skarpety do obcasów?

Kristen Steward

Kolejna gwiazda pozwoliła sobie na wyjście z domu w niecodziennej stylizacji. Na przezroczyste skarpetki poza kostkę w zestawieniu z półbutami i krótkimi szortami mogła pozwolić sobie tylko Kristen. Podoba wam się ta stylizacja?

Paris Hilton

Cukierkowe stylizacje zdecydowanie nie są dla każdej z nas.

Sara Boruc Sara Boruc Instagram.com/sinbymannei_com

Sara Boruc

Ta stylizacja - choć pozwoliła sobie na nią stylistka gwiazd - wzbudziła sporo kontrowersji w sieci.

Małgorzata Rozenek

Stylizacja, po którą sięgnęła Rozenek, była konsekwencją jej telewizyjnego wyznania. Niedawno Małgorzata Rozenek w programie TVN obwieściła, że jest polską Victorią Beckham. A ponieważ internauci obśmiali jej komentarz, gwiazda TVN-u postanowiła pokazać, że ma do tego dystans. I wyznanie i koszulka okazały się tematem do żartów.

Więcej o: