Książę Harry i jego kobiety. Z kim media znów swatają księcia?

Tym razem "The Sun" obwieścił światu, że książę Harry ma romans z gwiazdą muzyki pop Ellie Goulding. To kolejna kobieta, w której media widzą potencjalną żonę księcia. Z kim jeszcze go swatały?
Ellie Goulding Ellie Goulding Facebook

Ellie Goulding

Z relacji świadków na ostatniej imprezie Audi Polo w Coworth Park Harry i Ellie nie odstępowali siebie na krok. Sporo czasu przesiedzieli schowani pod kocami i całowali się.

Księżniczka Maria Olimpia Księżniczka Maria Olimpia Instagram.com/olympiagreece

Maria Olimpia

O romansie greckiej księżniczki i brytyjskiego księcia donosił na początku roku australijski magazyn. Plotkę podchwyciły momentalnie inne zagraniczne media.

Maria Olimpia ma 19 lat, jej rodzicami są książę Grecji i Danii Paweł oraz jego żona, Amerykanka, Marie-Chantal Miller. Księżniczka mieszka w Londynie, jest studentką historii sztuki, teatru i fotografii.

Cressida Bonas

Modelka - córka bankiera Jeffrey'a Bonasa i byłej modelki Lady Mary Gaye Curzon, córki hrabiego Howe - spotykała się z księciem Harrym dwa lata. Para poznała się w 2012 roku na premierze filmu "Mroczny rycerz powstaje".  Związek uchodził za poważny, a Cressida określana była mianem "przyszłej żony Harrego". Ponoć rozstanie odbyło się w przyjacielskiej atmosferze.

Pippa Middleton

Kiedy w kwietniu 2011 roku książę William i Kate Middleton brali ślub, w Wielkiej Brytanii zaczęły krążyć plotki o romansie między siostrą przyszłej księżnej, Pippą, a księciem Harrym. Niedoszła para szybko zdementowała te plotki.

Emma Watson Emma Watson screen: youtube.com

Emma Watson

Media rozpisywały się również o jego domniemanym romansie z aktorką Emma Watsoną.

Chelsy Davy

Chalsy była związana z Harrym, ale podobno nie chciała zostać księżną. Mimo rozstania została zaproszona na ślub Williama i Kate.

Florence Brudenell-Bruce

Modelka widziana była w towarzystwie księcia co podsycało plotki o romansie.

Helena Bordon

Blogerka modowa pochodząca z Brazylii także swatana była z księciem.

Mollie King

Kolejna blond piękność - tym razem brytyjska wokalistka - widziana u boku Harry'ego.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.