Listopadowy numer Avanti już w kioskach: zapraszamy na weekend zniżek!

Czego nie powinno zabraknąć w waszej jesiennej szafie? Tematem miesiąca listopadowego Avanti są płaszcze w najmodniejszych fasonach, prezentujemy też 11 stylizacji ze spodniami w kant w roli głównej. Dla zainteresowanych ćwiczeniami nad poprawą sylwetki mamy przegląd sportowych ubrań i akcesoriów oraz piękną bieliznę modelującą! Listopadowe Avanti możecie kupić w dwóch wersjach - bez dodatku lub z dołączoną książką, która będzie idealną lekturą na długie jesienne wieczory.
Listopad Avanti Listopad Avanti Weekend zniżek z Avanti

Weekend Zniżek z Avanti 15-16 listopada

Wszystkie rzeczy będziecie mogły kupić w korzystnych cenach (zniżki są nawet do 50%) podczas Weekendu Zniżek w dniach 15-16 listopada. Wystarczy wyciąć z tego numeru kupony rabatowe i ruszyć do sklepów!

ZOBACZ JAKIE SKLEPY BIORĄ UDZIAŁ W WEEKENDZIE ZNIŻEK >>

Przegląd płaszczy Przegląd płaszczy Jesienne i zimowe płaszcze

Płaszcze - przegląd kolekcji

Który fason wybierasz na ten sezon? Wśród hitów jesienno - zimowych znalazły się nasze typy: oversize, militarny szynel i klasyka gatunku: prosty, w męskim stylu, o długości maxi. Nasze stylistki wybrały najładniejsze i najmodniejsze płaszcze z jesienno - zimowych kolekcji. Obejrzyj, zanim pójdziesz na zakupy!

płaszcz płaszcze beżowe brązowe camel coat jesienne zimowe klasyczne

Avanti listopad 2014 Avanti listopad 2014 Moda na sport / Listopadowy numer Avanti

Moda na sport

Co wyróżnia sportowe ubrania? Są megawygodne i bardzo kolorowe. Gwarantujemy, że stworzysz z nimi zgrany team! W listopadowym numerze przygotowaliśmy dla Was sportowe stylizacje i wybraliśmy najciekawsze ubrania i dodatki z aktualnych kolekcji.

Listopadowy numer Avanti Listopadowy numer Avanti Spodnie z kantem - Avanti listopad 2014

Spodnie z kantem - 11 stylizacji na różne okazje

Spodnie z kantem to nie tylko te szerokie i garniturowe w męskim stylu. Teraz nosimy nawet cygaretki i rurki, które zdobi elegancki, zaprasowany precyzyjnie kancik. Nie wiesz, jak i z czym mogłabyś takie spodnie nosić? Obejrzyj nasze stylizacje i zainspiruj się!