Co ma w swojej szafie vlogerka VIVA A VIVA?

Karolina, która na YouTube prowadzi kanał viva-a-viva pokazała nam wnętrze swojej szafy. Co się w niej znajduje, w jaki sposób przechowuje ona swoje ubrania, czego ma najwięcej? Okazuje się, garderoba Karoliny jest dosyć skromna. Stawia ona na jakość, a nie na ilość i tą zasadą kieruje się podczas zakupów.
viva-a-viva viva-a-viva viva-a-viva

Szafa Karoliny

Kanał Karoliny to wypadkowa jej dwóch pasji: mody i urody. Dzieli się ona swoimi pomysłami na stylizacje, podpowiada jakie kosmetyki warto kupić i pokazuje jak wykonać perfekcyjny makijaż. Jej szafa jest świetnie przemyślana, a ona sama kupuje tylko te ubrania i dodatki, która pasują do niej w 100%

viva-a-viva viva-a-viva viva-a-viva

Ubrania i dodatki

Szafa Karoliny podzielona jest na dwie części: w pierwszej znajdują się wszystkie rzeczy wiszące (płaszcze, kurtki, sukienki, koszule, t-shirty, kombinezony) oraz buty i torebki. Druga cześć to półki - tutaj vlogerka trzyma swetry, spodnie oraz ubrania sportowe.

Szafa KarolinySzafa Karoliny

Zobacz także: Karolina radzi w jakie ubrania i dodatki nie warto inwestować!

viva-a-viva viva-a-viva viva-a-viva

Akcesoria

Karolina ceni oryginalne dodatki. W jej szafie znajdziemy buty od Jeffreya Campbella, Giuseppe Zanotti i Chanel (klasyczne balerinki vlogerka "upolowała" w amerykańskim vintage shop!) oraz torebki Louis Vuitton czy Alexandera Wanga.

viva-a-vivaviva-a-viva