QUIOSQUE kolekcja Jesień/Zima 2015/16

W sezonie jesień-zima 2015/16 QUIOSQUE stawia na ponadczasowe fasony, bardzo kobiecie kroje, subtelną gamę kolorystyczną ożywioną energetycznymi akcentami.
Nowa kolekcja marki Nowa kolekcja marki Quiosque

Linia pastelowa

Tym razem inspiracją dla projektantów były eleganckie paryskie kamienice, urocze kawiarenki, butikowe hotele, a także przytulny i bezpretensjonalny charakter normandzkiej prowincji. Budzące się do życia miasto w blasku porannego słońca stało się dobrym tłem do zaprezentowania linii opartych o pastele i inne zgaszone barwy, takie jak beże, brązy, szarości.

Nowa kolekcjaQuiosque

Nowa kolekcja Nowa kolekcja Quiosque

Linia office

Na ulicach Paryża idealnie prezentowała się linia office, w której znajdziemy wiele prostych, dopasowanych form i kobiecych rozwiązań. Nie zabraknie tu taliowanych żakietów, wąskich spódnic, klasycznych białych koszul.

Nowa kolekcjaQuiosque

Nowa kolekcja Nowa kolekcja Quiosque

Linia dzianin

Zabytkowe, wielopokoleniowe kamienice, mury porośnięte bujną roślinnością, małe okienka schowane za kolorowymi kwiatami - krajobraz francuskiej prowincji był inspiracją do zaprezentowania linii opartej o dzianiny. Znajdziemy w niej wiele modeli, które ochronią nas przed jesiennym chłodem, a miękkie, delikatne materiały sprawiają, że mamy wręcz ochotę otulić się nimi.

Nowa kolekcjaQuiosque

Nowa kolekcja Nowa kolekcja Quiosque

Geometryczne wzory

Miłośniczki nowoczesnych form także znajdą coś dla siebie: geometryczne printy, asymetrię, ostre odcienie energetycznych barw, np. kobaltu. Jesienno-zimowa kolekcja QUIOSQUE to kwintesencja kobiecości zamknięta w wyjątkowych projektach łączących wygodę i elegancję.

Nowa kolekcjaQuiosque

Nowa kolekcja Nowa kolekcja Quiosque

Kwiaty

W najnowszej kolekcji QUIOSQUE nie zabraknie oczywiście kwiatowych motywów. W tym sezonie przybierają one postać dużych, malarskich wzorów.

Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.