River Island na święta i Sylwestra

Święta w River Island zdominowane będą przez zestawienia różnych odcieni czerni oraz połączenia skór, futer i grubych dzianin, wspólnie składających się na emanującą pewnością siebie, bezkompromisową miejską estetykę. Wyczekiwaną w zimie przytulność zapewnią miękkie, sztuczne futra wszechobecne na ubraniach i akcesoriach: od delikatnie zdobionych rąbków sukienek, przez pompony doczepione do obuwia, aż do futrzanych kołnierzy okalających T-shirty i dzianiny.
River Island zima 2014 River Island zima 2014 Snow Queen - elegancka biel w River Island

Snow Queen

Trend Snow Queen polega na połączeniu wielu warstw luksusowych materiałów. Pełne spektrum zimowych bieli, kremowych odcieni i mleczno-alabastrowych barw składa się na neutralną paletę kolorów, wzbogaconą o blade, metaliczne przebłyski i pastelowe akcesoria. Element świątecznego glamour do tego trendu wprowadzają sandały na koturnie i mini-torebki z piór w stosowanych pastelowych odcieniach.

River Island zima 2014 River Island zima 2014 Noir - połyskująca czerń w River Island

Noir

Nawiązujący do skromnej elegancji lat 60. ubiegłego wieku trend Noir łączy w sobie elementy szyku, powagi i wyrafinowania. Paleta barw złożona z czerni i odcieni kremowych, koronkowe wstawki, obfite jedwabie oraz akcesoria z pereł nadają stylizacjom atmosfery luksusu. Kluczowym elementem są tu sukienki maxi inspirowane lookiem wprost z czerwonego dywanu, których wydłużone cięcia i drapowane, lejące się tekstury nadadzą elegancji każdej kobiecej sylwetce.

River Island zima 2014 River Island zima 2014 Grey - otulające, miękkie dzianiy i sprany dżins

Grey

Zabawa proporcjami i materiałami może doprowadzić do stworzenia kolekcji o tyle ekscytującej, co wygodnej i praktycznej. Najlepszym dowodem na to jest trend Grey, w którym znajdziemy dopasowane elementy w wielotonowych barwach, w tym w przypominających minioną jesień odcieniach ciepłych brązów. Niekwestionowanymi bohaterami tego trendu są sukienki-swetry z delikatnym golfem i w stylu oversized, sprane jeansy w odcieniach szarości, a także wszechobecne futrzane wykończenia.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.