BeJeans - nowy sklep z jeansami podbija serca internautek

Jest świeżo, swobodnie, bezpretensjonalnie, miejsko, a przede wszystkim lifestyle'owo. Zajrzyjcie do BeJeans - nowy adres z jeansami na mapie mody.

W sklepie BeJeans doskonale odnajdą się zarówno nastolatki, jak i osoby dojrzałe. Składa się na to rozwiązania zastosowane na stronie: przejrzysty układ treści i profesjonalna oprawa graficzna, dzięki którym nawigacja jest maksymalnie intuicyjna.

Marka w krótkim czasie planuje stać się liderem wśród e-sklepów oferujących produkty jeansowe dzięki szczegółowo opracowanej strategii biznesowej i reklamowej. BeJeans stawia na jeans oraz wszystko, co się z nim komponuje: buty, torby, paski. Można znaleźć tu zarówno oryginalne produkty marek Wrangler, Levi's, Lee, Steve Madden czy Vagabond, jaki i limitowane edycje zdolnych projektantów, np. Slavica, Beata Cupriak.

Firma ma 10 sklepów stacjonarnych w największych centrach handlowych w całej Polsce: od warszawskiego CH Wola przez Maltę w Poznaniu aż po Gdyński KLIF. Więcej znajdziecie na www. bejeans.pl.

kolaż groszki.plkolaż groszki.pl/bejeans.pl

Więcej o: