Kolekcja Topshop x Adidas na sezon wiosna/lato 2014

Już wkrótce w sklepach pojawi się kolekcja Topshop x Adidas. Jesteście ciekawi, jak wyszła współpraca tych dwóch popularnych marek?

Projektanci Topshop inspirując się archiwami Adidas Originals stworzyli kolekcję będącą kwintesencją mariażu sportu z modą. Kolekcja Topshop x Adidas składa się z kultowych modeli Adidas Originals w odświeżonej odsłonie - odpowiadając tym samym potrzebom współczesnej, podążającej za modą kobiety. Koszulki na ramiączka dzięki szerszym wycięciom częściowo odsłaniają bieliznę, a casualowe spodnie i kurtki są bardziej dopasowane do sylwetki, niż oryginały.

Topshop x Adidasmat.prasowe/Topshop x Adidas


Inspirowane ulicami Londynu Grafiki zostały stworzone przez projektantów Topshop specjalnie na potrzeby tej unikalnej kolaboracji. Graficzne kolaże nadały nowego, bardziej współczesnego, charakteru flagowym produktom marki Adidas Originals. Spodnie dresowe z charakterystycznymi trzema paskami nabrały bardziej dziewczęcego wyglądu, a koszulka na ramiączka Firebird czy buty Superstar wzbogacone o grafiki Topshop znajdą miejsce w szafie niejednej miłośniczki mody ulicznej. 

Kolekcja składa się z 20 modeli stworzonych ze zróżnicowanych materiałów. Poza bawełną wykorzystany został jedwab, włókno miedziowe i ultra-lekki trykot, które kontrastują ze sportową tożsamością kolekcji. Nieoczywiste połączenia klasycznych sportowych materiałów z drapowanym dżersejem odświeżają fasony produktów Adidas i dodają im lekkości. Połączenie krojów dopasowanych i seksownych inspirowanych aktualnymi trendami w modzie ze sportowymi modelami oversize tworzy nowoczesną, dziewczęcą kolekcję. Sportowe akcenty, jak ukryte kieszenie, suwaki i wykończenia materiałów, dopełniają kolekcję i nie dają zapomnieć o jej sportowym rodowodzie.

Topshop x Adidasmat.prasowe/Topshop x Adidas


Kolekcja butów również bazuje na kultowych evergreen'ach takich jak Superstar, Tech Super i Attitide. Wszystkie modele są dostępne w wysokiej jakości materiałach skórzanych. Nadruki na butach utrzymane są w kolorystyce delikatnych korali, zieleni oraz odcieni piasku.   

Limitowana kolekcja Topshop x Adidas trafi do sklepów 20 marca. Nie możemy się już doczekać, a wy?

 

Projektanci TOPSHOP inspirując się archiwami ADIDAS ORIGINALS stworzyli kolekcję będącą kwintesencją mariażu sportu z modą. Kolekcja TOPSHOP x ADIDAS składa się z kultowych modeli ADIDAS ORIGINALS w odświeżonej odsłonie - odpowiadając tym samym potrzebom współczesnej, podążającej za modą kobiety. Koszulki na ramiączka dzięki szerszym wycięciom częściowo odsłaniają bieliznę, a casualowe spodnie i kurtki są bardziej dopasowane do sylwetki, niż oryginały.
Inspirowane ulicami Londynu Grafiki zostały stworzone przez projektantów TOPSHOP specjalnie na potrzeby tej unikalnej kolaboracji. Graficzne kolaże nadały nowego, bardziej współczesnego, charakteru flagowym produktom marki ADIDAS ORGINALS. Spodnie dresowe z charakterystycznymi trzema paskami nabrały bardziej dziewczęcego wyglądu, a koszulka na ramiączka Firebird czy buty Superstar wzbogacone o grafiki TOPSHOP znajdą miejsce w szafie niejednej miłośniczki mody ulicznej.
Kolekcja składa się z 20 modeli stworzonych ze zróżnicowanych materiałów. Poza bawełną wykorzystany został jedwab, włókno miedziowe i ultra-lekki trykot, które kontrastują ze sportową tożsamością kolekcji. Nieoczywiste połączenia klasycznych sportowych materiałów z  drapowanym dżersejem odświeżają  fasony produktów Adidas i dodają im lekkości. Połączenie krojów dopasowanych i seksownych inspirowanych aktualnymi trendami w modzie ze sportowymi modelami oversize tworzy nowoczesną, dziewczęcą kolekcję. Sportowe akcenty, jak ukryte kieszenie, suwaki i wykończenia materiałów, dopełniają kolekcję i nie dają zapomnieć o jej sportowym rodowodzie.
Kolekcja butów również bazuje na kultowych evergreen'ach takich jak  Superstar, Tech Super i Attitide. Wszystkie modele są dostępne w wysokiej jakości materiałach skórzanych. Nadruki na butach utrzymane są w kolorystyce delikatnych korali, zieleni oraz odcieni piasku.
Nie możemy się doczekać aż kolekcja TOPSHOP x ADIDAS trafi do sklepów, a wy?

Zdjęcie Adidas Originals Szorty (AD121A016-305) Zdjęcie Adidas QT COMFORT U45363 Zdjęcie ADIDAS T-SHIRT SP LOGO TANK Z34935
Adidas Originals Szorty (AD... Adidas QT COMFORT U45363 ADIDAS T-SHIRT SP LOGO TANK...
Sprawdź ceny » Sprawdź ceny » Sprawdź ceny »
źródło: Okazje.info
Więcej o: