Wiosenne sukienki do pracy - przegląd

Szukacie stylowej, kobiecej ale jednocześnie eleganckiej sukienki, w której możecie iść do pracy? Kilka marek ma w tym sezonie naprawdę ciekawe propozycje.

Wiosenny czy letni ubiór może sprawiać problem. Szczególnie, jeśli ten czas spędzamy w pracy. Chłodno nad ranem, gorąco po południu, a w międzyczasie na przemian duchota i klimatyzacja.

Jak sobie z tym radzić? Najlepszym wyjściem w tej sytuacji jest sukienka. Bo łatwo ją na siebie założyć rano, bo można mieć do niej w torbie mały sweterek, i w razie konieczności narzucać go na ramiona.

Sukienka na dodatek ma tę zaletę, że jest wielofunkcyjna - rano można założyć do niej rajstopy i trzymać w pracy dress code, a po południu zdjąć je wychodząc, gdy wyruszamy na rozgrzane słońcem miasto.

Jeśli już zdecydowałyście, że to najlepszy ubiór na ten czas, pora zdecydować się na krój i kolor.

Quiosque, 159,99 zł

Pretty Girl proponuje najbardziej dziewczęce i kobiece sukienki. O kroju tulipanowym, wcięte w talii, do kolan lub lekko przed kolana. Sukienki te zwykle odsłaniają ramiona, mają niewielkie dekolty i uszyte są z jedwabistej tkaniny o delikatnym połysku.

Reserved ma sukienki wszystkie podobne w kroju, w kolorach raczej podstawowych, bieli, granacie i czerni, z akcentami czerwieni. W talii bardzo często wszyty jest cienki paseczek, podkreślający wcięcie. Długość krótsza niż w Pretty Girl. Rękawki zakrywają ramiona.

Quiosque wprowadza za to róż i kwiaty na swoich sukienkach. Nie nachalne, delikatne, pastelowe, jakby malowane na tkaninie. Top Secret za to stawia na dekolty w serek, czasem kontrafałdy, guziki. Choć sukienki nie powalają na kolana, są za to najlepszej jakości z tych wymienionych powyżej

Bardzo ciekawe są propozycje Fever, ale zarazem też najdroższe, bo już nie 120 zł, tylko powyżej 200 lub 300 zł. Tu pojawia się wyrazisty kolor, pomarańcz, ostry róż, chaber i czerwień. Fasony zdecydowanie retro, lata 40, 50, 60. Mamy i połączenia granatu z bielą, i tkaninę farbowaną i groszki. Bardzo udana kolekcja.

Przejrzyjcie GALERIĘ i wybierzcie model i kolor dobry dla waszej karnacji i sylwetki.

Więcej:

Narrina, sukienki Natashy Kumar

Nowa marka Narrina

Więcej o: