Fokus na: denim

Jeans nigdy nie wychodzi z mody, jedynie co sezon powraca w trochę innej odsłonie. Zobaczcie jeansowe propozycje na lato 2011.
Fokus na: denim Jeansowe komplety znowu są modne. Co sezon projektanci próbują powiedzieć coś nowego w temacie jeansów. Tego lata do łask wróciły denimowe komplety, do niedawna synonim obciachu. Jeans nigdy nie wychodzi z mody, jedynie co sezon powraca w trochę innej odsłonie. Wydawałoby się, że o jeansie powiedziane zostało już wszystko. Jeansowe spodnie noszone z t-shirtem to uniform, który przyjął się na całym świecie. Z jeansu widziałyśmy już nie tylko ubrania (włącznie z sukniami wieczorowymi), ale też buty, torebki, czapki czy biżuteria. Mimo to co sezon projektanci próbują powiedzieć coś nowego w tym temacie. Albo rewitalizować stare trendy. Tego lata, między innymi dzięki Stelli McCartney i Derekowi Lamowi wróciły denimowe komplety - jeszcze niedawno uchodzące za szczyt obciachu. Bez problemu można więc nosić jeansowe koszule do szortów, sukienki do jeansowych kurtek, albo topy do klasycznych jeansów. W wersji minimalistycznej całość można uzupełnić białymi tenisówkami, albo można też ożywić taki zestaw kolorowymi dodatkami - na głowie zawiązać wzorzystą chustkę, na rękę założyć kilka bransoletek. Latem najmodniejszy będzie klasyczny odcień blue, również w tej spranej, cieńszej, jaśniejszej wersji, jakby podniszczonej, przetartej. Alternatywą jest klasyczny, granatowy denim - odwołujący do lat 70. W tym kolorze warto zainwestować np. w szerokie spodnie z wysokim stanem. Obecnie w sklepach znajdziecie naprawdę bogaty wybór jeansowych ciuchów i dodatków. Mowa nie tylko o ponadczasowych spodniach, ale właśnie koszulach (hit sezonu!), sukienkach, ogrodniczkach czy kombinezonach. Nie zdziwcie się również na widok sandałków czy jeansowych bransoletek.

Wydawałoby się, że o jeansie powiedziane zostało już wszystko. Jeansowe spodnie noszone z t-shirtem to uniform, który przyjął się na całym świecie. Z jeansu widziałyśmy już nie tylko ubrania (włącznie z sukniami wieczorowymi), ale też buty, torebki, czapki czy biżuteria.

Mimo to co sezon projektanci próbują powiedzieć coś nowego w tym temacie. Albo rewitalizować stare trendy. Tego lata, między innymi dzięki Stelli McCartney i Derekowi Lamowi wróciły denimowe komplety - jeszcze niedawno uchodzące za szczyt obciachu. Bez problemu można więc nosić jeansowe koszule do szortów, sukienki do jeansowych kurtek, albo topy do klasycznych jeansów. W wersji minimalistycznej całość można uzupełnić białymi tenisówkami, albo można też ożywić taki zestaw kolorowymi dodatkami - na głowie zawiązać wzorzystą chustkę, na rękę założyć kilka bransoletek.

Latem najmodniejszy będzie klasyczny odcień blue, również w tej spranej, cieńszej, jaśniejszej wersji, jakby podniszczonej, przetartej. Alternatywą jest klasyczny, granatowy denim - odwołujący do lat 70. W tym kolorze warto zainwestować np. w szerokie spodnie z wysokim stanem.

Obecnie w sklepach znajdziecie naprawdę bogaty wybór jeansowych ciuchów i dodatków. Mowa nie tylko o ponadczasowych spodniach, ale właśnie koszulach (hit sezonu!), sukienkach, ogrodniczkach czy kombinezonach. Nie zdziwcie się również na widok sandałków czy jeansowych bransoletek.

Zobaczcie, co w sklepach piszczy!

Więcej:

Fokus na: landrynki