Buty w odcieniach beżu

Jeśli zastanawiacie się jakie buty kupić na wiosnę, nasza podpowiedź brzmi: niepraktyczne! Piękne, jasne, zamszowe, z odkrytymi palcami - ale przede wszystkim beżowe, z domieszką różu, szarości brązu.
Buty w odcieniach beżu Na wiosnę kupujemy buty niepraktyczne! Wiosenne trendy lansują buty we wszelkich odcieniach beżu. Znajdziemy sandałki, baleriny, koturny, szpilki i botki, które trzymają się w tej stylistyce W Polsce, przy naszej zmiennej pogodzie, najlepszym wyjściem jest kupować buty praktyczne. Na trochę grubszej podeszwie, z zakrytymi palcami, najlepiej bez obcasa, bo ten utknie w chodnikowej wyrwie. Najlepiej w ciemnych kolorach, bo na pewno ochlapie nas błotem przejeżdżający obok samochód, najlepiej ze skóry, bo nie zniszczą się tak łatwo. Jeśli chcemy podążać za tymi wszystkimi wskazówkami, będziemy skazane na gumiaki. A my chcemy być modne, nawet wbrew aurze, dziurom w drogach i temu, że jak większość Polek, korzystamy z środków komunikacji miejskiej. Chcemy nosić buty z zamszu, ażurowe, na cienkiej szpilce i wysokim obcasie. Na cienkiej podeszwie i z cienkiego materiału. Chcemy czuć się w nich lekko, kobieco i wiosennie. Z pomocą przychodzą nam wiosenne trendy, które lansują buty we wszelkich odcieniach beżu, jakby na przekór polskiej szarości. Znajdziemy wszelakie rodzaje butów, od sandałek, przez baleriny, po koturny, szpilki i botki, które trzymają się w palecie beżu. Mamy zatem, jasny brąz, lekko kamelowy, ecru, nude, kość słoniowa, krem, pudrowy róż, taupe, wanilię i wiele innych. Na materiale, skórze, skórze ekologicznej, zamszu, nubuku i płótnie. Doskonały przekrój przez wszystkie trendy tego sezonu, od codziennych butów z Deichmanna czy CCC, po te bardziej eleganckie, z Kazara czy Aldo. Pamiętajcie: cieliste kolory założone do gołych nóg, optycznie je wydłużają!

W Polsce, przy naszej zmiennej pogodzie, najlepszym wyjściem jest kupować buty praktyczne. Na trochę grubszej podeszwie, z zakrytymi palcami, najlepiej bez obcasa, bo ten utknie w chodnikowej wyrwie. Najlepiej w ciemnych kolorach bo na pewno ochlapie nas błotem przejeżdżający obok samochód, najlepiej ze skóry, bo nie zniszczą się tak łatwo.

Jeśli chcemy podążać za tymi wszystkimi wskazówkami, będziemy skazane na gumiaki. A my chcemy być modne, nawet wbrew aurze, dziurom w drogach i temu, że jak większość Polek, korzystamy z środków komunikacji miejskiej.

Chcemy nosić buty z zamszu, ażurowe, na cienkiej szpilce i wysokim obcasie. Na cienkiej podeszwie i z cienkiego materiału. Chcemy czuć się w nich lekko, kobieco i wiosennie.

Z pomocą przychodzą nam wiosenne trendy, które lansują buty we wszelkich odcieniach beżu, jakby na przekór polskiej szarości. Znajdziemy wszelakie rodzaje butów, od sandałek, przez baleriny, po koturny, szpilki i botki, które trzymają się w palecie beżu.

Nowoczesne buty Kazar w stylu Balenciagi, różne odcienie beżu, Kazar, wzór (buty jeszcze niedostępne w sprzedaży)

Mamy zatem, jasny brąz, lekko kamelowy, ecru, nude, kość słoniowa, krem, pudrowy róż, taupe, wanilię i wiele innych.

Na materiale, skórze, skórze ekologicznej, zamszu, nubuku i płótnie.

Doskonały przekrój przez wszystkie trendy tego sezonu, od codziennych butów z Deichmanna czy CCC, po te bardziej eleganckie, z Kazara czy Aldo.

Zajrzyjcie do galerii i wybierzcie model odpowiedni do siebie. I pamiętajcie: cieliste kolory założone do gołych nóg, optycznie je wydłużają!

Więcej:

Hispanitas, baleriny i torebki, wiosna 2011

Baleriny i torebki Hispanitas - wiosna 2011