Nosimy duże pierścionki

W sezonie wiosennym sporo marek proponuje bardzo widoczne pierścionki. Nosimy je na palcu wskazującym.
Nosimy duże pierścionki W sezonie wiosennym sporo marek proponuje bardzo widoczne pierścionki Tej wiosny modne będą duże, ozdobne pierścienie, noszone na palcu wskazującym. Pozłacane, srebrne, ozdobione dużymi kamieniami, klejnocikami i błyskotkami Nie musimy kupować oryginalnej biżuterii, nie musimy trzymać w kasetce diamentów - wystarczy blask sztucznych kamieni. Tej wiosny nosimy duże, ozdobne pierścienie na palcu wskazującym. Pozłacane, srebrne, ozdobione dużymi kamieniami, klejnocikami i błyskotkami. Królują motywy zwierzęce, roślinne, i dziwne kształty. Pierścionek jak kastet? Jak najbardziej! Rogi wystające kilka centymetrów ponad palce? A co w tym dziwnego? Ma być oryginalnie i zauważalnie. A przy tym pierścionki te często stylizowane są na retro. Lekko kiczowate, romantyczne, z pastelowymi kamieniami, perłowe. Świetnie kombinują się z beżami i pudrowym różem, eklektycznym strojem, stylizacją retro właśnie i lookiem na baletnicę. Pierścionki te nie są może super wygodne, łatwo nimi zaciągnąć delikatny szalik lub zarysować mebel, gdy przechodzimy obok, ale to chyba nikogo nie odstraszy od noszenia ich.

Nie musimy kupować oryginalnej biżuterii, nie musimy trzymać w kasetce diamentów - wystarczy blask sztucznych kamieni, taki naprawdę widoczny blask.

Tej wiosny nosimy duże, ozdobne pierścienie, na palcu wskazującym. Pozłacane, srebrne, ozdobione dużymi kamieniami, klejnocikami i błyskotkami.

Królują motywy zwierzęce, roślinne, i dziwne kształty. Pierścionek jak kastet? Jak najbardziej! Rogi wystające kilka centymetrów ponad palce? A co w tym dziwnego?

Pierścionek jak kastet, Topshop, 58 zł

Ma być oryginalnie i zauważalnie. A przy tym, pierścionkite często stylizowane są na retro, takie typowe 'pierścienie Arabelli', jak z bajki. Lekko kiczowate, romantyczne, z pastelowymi kamieniami, perłowe.

Świetnie kombinują się z beżami i pudrowym różem, eklektycznym strojem, stylizacją retro właśnie i lookiem na baletnicę.

Pierścionki te nie są może super wygodne, łatwo nimi zaciągnąć delikatny szalik lub zarysować mebel gdy przechodzimy obok, ale to chyba nikogo nie odstraszy od noszenia ich.

Poszukajcie własnych wzorów, może nawet znajdziecie ładniejsze niż te w galerii.

Więcej:

Trendsetterka, kopertówka z jedwabiu, Red Ruby Rose, 299 zł

Retro kopertówki z jedwabiu

Więcej o: