Osi Ugonoh i Andre Whyte razem w kampanii Bartka Janusza - zobacz zachwycającą sesję

Jak zaprezentował się fantastyczny duet Osi i Andre w najnowszej kampanii Bartka Janusza? My jesteśmy zachwycone, sprawdźcie czemu...

Kilka interesujących kreacji czyli tzw. przedsmak kolekcji "ROULETTE"  - autorstwa Bartka Janusza mogliśmy zobaczyć już podczas występu Margaret na gali Eska Music Awards. Teraz czas na oficjalną kampanię, w której udział wzięły niekwestionowane gwiazdy programu Top Model.

 

Bartek JanuszOsi i Andre

 

Talia kart, złote żetony, blask i przepych, sukces i porażka - to inspiracje do najnowszej kolekcji projektanta. Dominują tu kolory takie jak czerń, biel, złoto i srebro. Niektóre ubrania obsypane są kamieniami niektóre złotem. Specjalnie do tej kolekcji wycięto w lustrzanym pleksi motywy i symbole z kart oraz żetonów.

"Moja kolekcja to historia dziewczyny, która wygrywa fortunę w kasynie i teraz obsypuje się złotem" - mówi Bartek Janusz.

Do promocji najnowszej kampanii zostali wzięci uczestnicy programu Top Model - Osi Ugonoh i Andre Whyte. Jak mówi Bartek Janusz oboje łączą w sobie piękno, oryginalną urodę, a dodatkowo Osi kobiecość, a Andre męstwo.

"Moja moda jest bardzo odważna, nie da się obok niej przejść obojętnie. Lubię kiedy moje ubrania przyciągają wzrok, kuszą i onieśmielają jednocześnie. Tak jest z nową kolekcją, to jednocześnie idealna propozycja na karnawał" - podkreśla Bartek Janusz.

My jesteśmy zachwycone sesją zdjęciową, a wy?

 

Bartek JanuszAndre i Osi

 

Lubisz nasze artykuły? Zostań fanką i kliknij TUTAJ