Najmodniejsze spódnice na zimę do 200 zł [wybór redakcji]

Jakie spódnice są modne tej zimy? Zobaczcie!

Rozkloszowana spódnica

Rozkloszowana spódnica to jeden z najmodniejszych modeli w tym roku. Jej fenomen polega na tym, że pasuje większości z nas. Szczupłe dziewczyny o wąskich biodrach podkreślą z jej pomocą talię, zaś kobiety o figurze gruszki ukryją krępe uda i krągłości. Rozkloszowane spódnice są też bardzo dziewczęce. Niektóre warianty mogą być propozycją stylizacji na eleganckie wyjścia.

Prawdziwym hitem ostatnich sezonów stała się tiulowa spódnica. Najczęściej jest rozkloszowana. Na sklepowych półkach znajdziecie tak wiele propozycji, że ciężko je wszystkie opisać. Popularne są spódnice zbudowane z wielu warstw tiulu. Aby zachować objętość często przekłada się je usztywnianym materiałem. W zimę sprawdzą się wełniane lub dresowe modele z tiulową podszewką wystającą kilka centymetrów poza rąbek.

Spódnica trapezowa w stylu lat 60.

Spódnica trapezowa jest dziedzictwem po latach 60. Chętnie ubierała się w nią znana z chłopięcej figury modelka Twiggy. Rzeczywiście szczupłe dziewczyny wyglądają w tym fasonie wyjątkowo korzystnie. Chciałabyś dodatkowo wydłużyć nogi? Wybierz spódnicę z wysokim stanem i włóż bluzkę do środka. Trapezowa spódnica powinna się kończyć kilka centymetrów nad kolanem. Jeśli dodatkowo założysz szpilki z czubem w szpic, na pewno osiągniesz swój cel.

Zawsze trendy: spódnica ołówkowa

Ten krój nie zmienia się wraz z kapryśnymi trendami. Czarna spódnica ołówkowa może być nawet zaliczona do ubrań typu basic. W zależności od dodatków, wykorzystasz ją podczas różnych okazji. Z białą koszulą i żakietem stanowi zestaw idealny do biura. Gdy założysz do niej czarny, elegancki top, będzie Ci służyła podobnie do czarnej sukienki.

W karnawale 2016 spódnica ołówkowa nie odchodzi do lamusa, a jedynie czerpie inspiracje z lat 80. Zdobią ją jety, blaszki i brokat. Najmodniejsze propozycje mają srebrny lub złoty kolor. Jeśli błysk do Ciebie nie przemawia, postaw na bardziej klasyczne, koronkowe wersje.

Zajrzyj do naszego przeglądu spódnic, by wybrać coś dla siebie!

Więcej o: