Modnie i niekoniecznie wygodnie - czyli styl znanych blogerek modowych i fashionistek

Jakie są najlepsze stylizacje blogerek na całym świecie? Zobaczcie czy modnie to zawsze wygodnie. Oto nasz ranking...

Czy modnie to zawsze znaczy wygodnie? Zobaczcie przegląd najlepszych stylizacji zagranicznych i polskich blogerek i odpowiedzcie sobie na to pytanie. Jak dla nas te dwa słowa nie zawsze idą ze sobą w parze...

Blogerki w ubiegłym roku zachwyciły cały świat przede wszystkim własnymi interpretacjami stylu boho czyli latami 70. Inspirowały się tymi trendami między innymi Chiara Ferragni, zakładając zamszową kurtkę z frędzlami czy Cajmel, nosząc haftowane bluzki z bufiastymi rękawami.

Ducha hippie również świetnie czuła także Misspandora i VickywankaCourtney Trop lansowała jeden z najważniejszych trendów 2015 - jakim jest słynny skinny scarf.

Uwielbiany także grunge'owy minimalizm w wykonaniu Kristy Wu -okazał się strzałem w dziesiątkę, a orientalny look Claudii zachwycił niejednego projektanta mody.

W 2015 podpatrywałyśmy również stylizacje Alice Zielasko, która swoim denimowym total lookiem oczarowała fotografów streetfashion i Olivii Kijo.

Jak widać na niektórych fotografiach, wygoda nie zawsze szła w parze z modą. Jak wiemy, żeby wyglądać modnie musimy, w niektórych przypadkach zacisnąć zęby. Nie wyobrażamy sobie modnego płaszczyka, jaki ma na sobie Maffashion przy teraźniejszych mrozach. Zamszowe kozaki za kolano, jakie lansuje Jemerced również nie nadają się na takie mrozy. Jeśli jednak chcecie i jesteście w stanie się poświęcić, znajdźcie dla siebie najlepszy wzór do naśladowania i inspirujcie się znanymi blogerkami. Poniżej mała ściągawka, na kogo warto zwrócić szczególną uwagę.

oliviakijo.com

theblondesalad.com

masha-sedgwick.com

vickywanka.blogwalk.de

mademoiselle-kate.blogspot.com

alwaysjudging.com

oraclefox.com

cajmel.pl

kristywho.com

misspandora.fr

theblondesalad.com

maffashion.pl

horkruks.com

masha-sedgwick.com

theglamourai.com

splendorbyclaudia.blogspot.com

fashiontoast.com

peaceloveshea.com

jemerced.com

myfreechoice.net

alicepoint.com

Lubisz nasze artykuły? Zostań fanką i kliknij TUTAJ


Więcej o: