Victoria's Secret - ubierz się jak modelki z pokazu i zaskocz swojego faceta

Jak wyglądały modelki na tegorocznym pokazie Victoria's Secret fashion show i co zrobić, żeby być jak jedna z nich? Sprawdźcie...

Victoria's Secret Fashion Show jak dobrze wiecie już na za nami. To bez wątpienia najbardziej emocjonujący pokaz roku, my byłyśmy nim oczarowane i nawet przechwyciłyśmy dla was małe video.

Tegoroczny pokaz Victoria's Secret Fashion Show 2015 został podzielony na sześć części tematycznych. W każdej z nich pojawiły się modelki w stylizacjach odpowiadających danemu tematowi oraz Aniołki w spektakularnych, ozdobnych skrzydłach zapowiadających klimat danej części kolekcji.

W tym roku bieliznę podzielono na części Boho Psychodelic, Exotic Butterflies , Portrait of an Angel, Pink USA, Ice Angels i Fireworks. Na wybiegu pojawiło się łącznie 47 modelek oraz 15 Aniołków, czyli gwiazd wieczoru, które miały na sobie słynne skrzydła .

Z pokazem Victoria's Secret Fashion Show nieodłącznie wiąże się też muzyka. Tegoroczną imprezę uświetnić miała Rihanna, która występowała już wcześniej na pokazie, ale z nie do końca jasnych powodów, gwiazda odwołała swój występ. Na wybiegu pojawiła się jednak Ellie Goulding oraz Selena Gomez, a także zespół The Weekend.

A co zrobić, żeby jednak wyglądać jak Aniołek Victoria's Secret? To proste, delikatny makijaż, lekko pofalowane włosy, balsam ze świecącymi drobinkami i przede wszystkim mega sexowna bielizna! Oczarujcie swojego faceta w łóżku i nie tylko, niech oszaleje na waszym punkcie, nie na punkcie modelek.

Lubisz nasze artykuły? Zostań fanką i kliknij TUTAJ

Najlepsze zniżki w sieci - Kupony.gazeta.pl

Więcej o: