Pomysł na prezent dla malucha - niedrogie i oryginalne propozycje

Najmłodszych najtrudniej zadowolić, dlatego podpowiadamy jakie prezenty wybrać na święta dla dzieci tak by nie zbankrutować a jednocześnie ucieszyć bliskich.

Najmłodsi często podpowiadają nam, co chcieliby otrzymać pod choinkę, pisząc listy do św. Mikołaja. Jednak nie każde marzenie maluch można łatwo spełnić, czy to ze względów praktycznych czy finansowych. Aby dziecko nie było rozczarowane, warto zastanowić się nad oryginalnymi i niedrogimi prezentami dla najmłodszego członka rodziny. Podpowiadamy, co ciekawego zdążycie jeszcze zamówić w sklepach internetowych.

Prezenty dla nowego członka rodziny

Jeżeli w te święta dołącza do Was nowy członek rodziny, prawdopodobnie jest jeszcze za malutki, by docenić zabawki czy gry. Dzieci do skończenia pierwszego roku życia najbardziej cieszą się z możliwości przebywania z mamą i tatą, tak więc kupowanie drogich zabawek nie ma większego sensu. Być może dobrym prezentem dla takiego malucha będzie coś, co przyda się także rodzicom. Dobrym pomysłem może być np. chusta do noszenia dziecka, dzięki czemu maluch będzie mógł więcej czasu spędzić przytulony do rodziców. Rodzice z pewnością też docenią praktyczne prezenty, jak zapas pieluszek czy nowa butelka. Jeżeli wolisz jednak bardziej klasyczne prezenty, wybierz zabawki i książeczki edukacyjne, ponieważ to pierwszy okres życia maleństwa to czas, kiedy uczy się najwięcej.

Prezenty dla dzieci w wieku przedszkolnym i szkolnym

Wybór odpowiedniego prezentu dla dziecka w tym wieku może być dużym wyzwaniem. Dzieci zaczynają mieć swoje upodobania, ulubione postacie z bajek i gier komputerowych. Bardzo ważne jest aby poznać dobrze dziecko, któremu kupujemy prezent, bo czasem nawet rodzice nie nadążają za zmieniającymi się gustami maluchów. Poniżej prezentujemy listę najciekawszych naszym zdaniem prezentów dla malucha i mamy nadzieję, że znajdziecie na niej coś, co zainteresuje wasze pociechy.

Lubisz nasze artykuły? Zostań fanką i kliknij TUTAJ


Najlepsze zniżki w sieci - Kupony.gazeta.pl

Więcej o: