Nowa kampania Pumy - zobacz co promują gwiazdy Top Model

Kto promował najnowszą kolekcję Pumy? Gdzie odbyła się sesja? Zobaczcie same....

Na warszawskim solcu odbyła się prezentacja najnowszej kolekcji Puma. Udział w niej wzięły gwiazdy ostatnich edycji Top Model, jak sobie poradziły? Sprawdźmy.

Na wiosenno-letni sezon 2016 marka Puma przygotowała modną, streetwear'ową kolekcję w ramach promocji zdrowego trybu życia. Oczywiście kolekcja wpisuje się w filozofię marki otwartej na trendy, a jednocześnie czerpiącej z tradycji. Powrócą kultowe modele Pumy, sneakersy, Eskiva o kształcie inspirowanym kultowym modelem bokserskiego buta Puma Gong z lat 70, zaprojektowane przez niejaką gwiazdkę muzyki pop - Rihannę. Dostępne będą w kilku odsłonach kolorystycznych, od klasycznych czerni i bieli, po metaliczne odcienie, które są naprawdę bardzo efektowne.

pumaPuma Wiosna-Lato 2016 Osi, Karolina

Na prezentacji najnowszej kolekcji marki, która odbyła się na ringu, spotkały się gwiazdy programu Top Model, zwyciężczyni poprzedniej edycji - Osi Ugonogh, Radek Pestka, Karolina Gilon i Jakob Kosel. Okazuje się, że rywalizacja może iść w parze z przyjaźnią. Osi i Karolina stanęły na ringu, włożyły rękawice i zaczęły swoją przygodę z boksem.

"Muszę przyznać, że bałam się treningów bokserskich, które kojarzą się z siniakami na twarzy i krwawiącym nosem. Dziś wiem, że nie o bicie chodzi, a o obronę, a poza tym boks świetnie kształtuje sylwetkę, co w zawodzie modelki ma duże znaczenie" - przyznała Karolina Gilon.
"Sport stanowi nieodłączną część mojego życia. Poznałam wiele modelek, które trenują boks i zachęcały mnie do podjęcia wyzwania. Z uczestnikami Top Model stanowimy sportowy team i liczę na to, że tak już pozostanie" - dodaje Osi Ugonoh.
"Jest we mnie wola walki i determinacja do działania, co udowodniłem w programie. Mam nadzieję, że również w sporcie pokażę swoje inne oblicze. Będąc wielkim fanem mody zwracam uwagę na dizajn, a ubrania Pumy nie dość, że są wygodne, to jeszcze dobrze się prezentują" - dodał Radek Pestka.

Wiosenna kolekcja podzielona została na linie Sportstyle, Trening/Running oraz linię Fundamental i będzie dostępna już na wiosnę w sklepach Pumy. Nie możecie jej przegapić.

Lubisz nasze artykuły? Zostań fanką i kliknij TUTAJ


Najlepsze zniżki w sieci - Kupony.gazeta.pl