Świąteczny lookbook Zara Home - udekoruj swoje cztery kąty na święta

Jak Zara Home dekoruje domy na święta? Musisz to koniecznie zobaczyć!

Święta Bożego Narodzenia w naturalnych dekoracjach to alternatywa dla wszystkich zmęczonych ledowymi światełkami i świecidełkam obsypanymi brokatem. Dla tych, którzy cenią naturalne materiały i tęsknią za skromnością Świąt sprzed lat. Bombki ze słomy, choinki z drewna. Stroik z gałązek świerku ozdobiony suszonymi jabłkami, żołędziami i korą. Szyszki, żołędzie, suszone jabłka, drewno, gałązki, tektura, kora drzew, słoma i siano, trochę sznurka.Ale czy na pewno każdy o takich marzy?

Zara HomeNaturalne święta

 

 

A może tak eleganckie zastawy, pięknie przybrany kominek i wiszące wieńce na drzwiach wejściowych? Jaki jest wymarzony, świąteczny dom?

Zara Home w te święta prezentuje skromność i oczywiście klasykę. Biel łączy z czerwonymi i złotymi kolorami, bardzo przypominającymi styl amerykański, jaki znamy z bożonarodzeniowych filmów.

 

zara homeHomebook Zara Home

 

Skandynawowie zaś, chętniej używają ciemnej palety barw. Co ciekawe, w święta nawet wielbiciele bieli decydują się na ciemne, eleganckie kolory. Królują ciemne szarości i wypłowiałe czernie, łącząc się w stonowane pary z niemal wszystkimi zgaszonymi barwami. Szkło od młodych projektantów spotyka na stole babcine kryształy, a rodowe srebra leżą obok zdekompletowanego fajansu. Ten klimat może się wydawać na pierwszy rzut oka nieco mroczny, ale uwierzcie nam na słowo, w takich dekoracjach jest przytulnie, wygodnie i nikt nie czuje się skrępowany.

 

Zara HomeSkandynawski styl

 

Jak dla nas każdy styl wprowadza coś nadzwyczajnego i pięknego w tej cudowny okres. My zakochałyśmy się w tym od Zary i z niecierpliwością oczekujemy już pierwszej gwiazdki na niebie i zapachu piernika...

Lubisz nasze artykuły? Zostań fanką i kliknij TUTAJ

Najlepsze zniżki w sieci - Kupony.gazeta.pl

Więcej o: