Local Heroes - zobacz najnowszą kampanię marki i zakochaj się w niej tak jak my

Polskie celebrytki oszalały na punkcie marki Local Heroes, które najbardziej? Zobaczcie koniecznie...

Tego jeszcze nie było! Polskie projektantki czyli Areta Szpura i Karolina Słota zgodnie z dewizą- Kto nie ryzykuje, ten się nie bawi - najnowszą kampanię postanowiły stworzyć na własną rękę. Efektem są oczywiście zabawne pastelowo - brokatowe zdjęcia i słodkie scenografie. Dlaczego pokochały je polskie celebrytki? Może dlatego, że każda z nas lubi to co przyjemne dla oka? A ta kampania z całą pewnością taka jest!

 

LHLocal Heroes Fake Holiday

 

Brokat, róż i... metaliczne banany - to nie może być nic innego, jak kampania Local Heroes. Jeśli dziwi was brak sezonu przy nazwie sesji "Fake Holiday", to musicie wiedzieć, że założycielki i projektantki marki już dawno przestały przejmować się sztywnymi datami.

 

LHLocal Heroes Fake Holiday

 

Areta Szpura i Karolina Słota postanowiły także zaryzykować i tworzeniem nowej reklamy zająć się same. Na własną rękę wynajęły studio, a do pomocy przy makijażu, stylizacji i zdjęciach zaprosiły swoich przyjaciół i znajomych. Efektem są studyjne fotografie autorstwa Eweliny Gralak, oczywiście w odcieniach pasteli.

 

LHLocal Heroes Fake Holiday

 

Projektantki nie rezygnują ze swojej ulubionej estetyki i kierują ubrania Local Heroes jednocześnie do słodkich i niegrzecznych dziewczynek. Dlatego w ich nowej kolekcji nie zabrakło krótkich spódniczek w zabawne printy, dresowych bluz i bawełnianych t-shirtów z przekornymi napisami takimi jak : "worrying is boring" czy "bad beach". Hasło "fake" świetnie prezentuje się z kolei na sztucznym liliowym futerku, które może stać się must havem nadchodzącej zimy.

 

LHLocal Heroes Fake Holiday

 

Nic więc dziwnego, że na uroczystym pokazie najnowszej kolekcji pojawiły się polskie celebrytki, a główną z nich była Doda. Zakochana w pastelowym i cukierkowym stylu już od dawien dawna. A wam jak się podoba nowa kampania? Jak dla nas mogłaby konkurować z niejedną zagraniczną kampanią słynnych projektantów, zgadzacie się z nami?

 

LHDoda w ubraniach od Local Heroes

 

Lubisz nasze artykuły? Zostań fanką i kliknij TUTAJ


Najlepsze zniżki w sieci - Kupony.gazeta.pl

Więcej o: