H&M Home - zimowa kampania prawie tak dobra jak H&M x Balmain - dlaczego?

Jak wygląda najnowsza kolekcja H&M Home i czemu jest tak bardzo dobra jak H&M x Balmain? Zobaczcie sami.

W tym roku świąteczne zakupy będą wyjątkowo przyjemne, dlaczego? Bo jest dopiero listopad, a my mamy już całkiem długą listę idealnych prezentów na każdą kieszeń. Dla znajomych, ukochanego czy nawet dla domu!

H&M Home proponuje ciekawe propozycje dla fanów domowych dodatków i aury świąt. Najnowsza kolekcja marki jest pełna złota, bieli i oczywiście błyskotek. Znajdziemy w niej również wzory, o co zatroszczyła się szwedzka sieciówka.

Do naszych ulubionych, należą oczywiście zielone żuczki, które umieszczone są między innymi na poduszkach i talerzach. Jeśli wolicie jednak klasyczny świąteczny klimat, wybierzcie talerze ze złotymi napisami, bądź pozłacaną świeczkę w kształcie bombki. Hitem stała się świeca o zapachu bawełny, czego nie możecie przegapić.

W kolekcji znajdziemy również świeczniki np. takie które mieszczą cienką, długą świecę w kształcie złotej małpy. A jak wam się podoba ta kolekcja? Ma szanse powalczyć z tegoroczną kolekcją h&M Balmain, która tak podbiła serca trendsetterów w całej Polsce i nie tylko?

Więcej o: