Walizki, które bez trudu znajdziesz na taśmie bagażowej

Kolorowe torby z niezwykłymi printami pozwolą Ci szybko odnaleźć swój bagaż. Sprawdź z nami jakie modele walizek warto wybrać nadając bagaż rejestrowany.

Zakup walizki

Wybór odpowiedniej walizki jest ważny z kilku powodów. Po pierwsze, walizkę wybieramy na lata, dlatego warto dokładnie sprawdzić z czego została wykonana. najdłużej. Do najbardziej wytrzymałych modeli należą walizki wzmocnione włóknem węglowym. Po drugie, atutem walizki jest jak największa pakowność, żeby wyjeżdżając nie trzeba było rezygnować z rzeczy, które mogą nam się przydać podczas wyjazdu. Po trzecie, piękna, oryginalnie zdobiona walizka nie tylko cieszy oko i zachwyca swoim wyglądem, ale także ułatwia odnalezienie naszego bagażu pośród wielu innych na taśmie bagażowej lotniska.

Zaginiony bagaż

Większość z nas oglądała film lub zna opowieści ludzi, których bagaż został pomylony z innym, podobnie wyglądającym. Przed podróżą nie raz śmiejemy się z podobnych historii. Aż do momentu kiedy sami nie musimy zdjąć swojej walizki z taśmy na lotnisku. Każdy, kto chociaż raz odbierał bagaż rejestrowany miał nieodparte wrażenie, że wszystkie walizki wyglądają tak samo. Nie pomagają nawet kolorowe wstążeczki przyczepione do zamka, które naszym zdaniem miały znacznie odróżnić torby od innych.

Postaw na kolor, print i oryginalność

Pewności, że nie będziemy podróżować z osobą, która ma taką samą walizkę jak my nigdy nie ma. By lepiej odróżnić swoją walizkę od innych wybierzmy model w rzadko spotykanym kolorze - neonowym zielonym czy jasnofioletowym z fakturą krokodylej skóry. Świetnym wyborem jest również zakup walizki z niespotykanym printem - emotikonem, motywem kwiatowym czy geometrycznym. Każde zdobienie, które przyciąga uwagę zwiększy prawdopodobieństwo odebrania przez nas właściwej, naszej walizki z taśmy bagażowej.

Lubisz nasze artykuły? Zostań fanką i kliknij TUTAJ

Więcej o: