Local Heroes - kampania inspirowana światłem i technologią, zobacz co tym razem prezentuje innowacyjna marka

Czym inspirowana była najnowsza kampania Local Heroes? Sprawdźcie koniecznie.

Streetwearowa marka Local Heroes zaprezentowała kolekcję inspirowaną światłem i technologią. Warszawski team projektancki, który zasłynął koszulką z napisem "doing real stuff sucks", którą nosi m.in. Justin Bieber, wraca z nową kolekcją.

Tym razem miejskie ubrania inspirowane współczesną technologią sfotografował Łukasz Ziętek. W tym sezonie motywem przewodnim lookbooka kolekcji jest malowanie światłem - jedna z najciekawszych funkcji dostępnych w telefonie Huawei P8.

Łukasz Ziętek uchwycił nowoczesność i unikatowość projektów Local Heroes na ubraniach i modelkach, które je prezentowały. Dzięki wykorzystaniu możliwości, jakie daje Huawei P8, powstały elektryzujące kadry, których bohaterami są nie tylko ubrania, ale również elementy świetlne. Przeważają żywe i energetyzujące kolory.

Nowa kolekcja zostanie zaprezentowana 12 listopada br. podczas eventu "Local Heroes Prom - powered by Huawei". Wydarzenie to odbędzie się w nowej siedzibie kultowego 1500m2 do wynajęcia. Klub przeniósł się z warszawskiego Powiśla do samego centrum Warszawy, gdzie na jego otwarciu będzie wiele atrakcji i przede wszystkim pokaz najnowszej kolekcji LH.

Od tej pory muzyczne imprezy będą odbywać się w budynku dawnego liceum im. Klementyny Hoffmanowej, które mieści się przy ul. Emilii Plater 29. Start o 21:00. Wstęp wolny. Zapomniałybyśmy dodać, że młode projektantki wspiera marka Huawei.

Lubisz nasze artykuły? Zostań fanką i kliknij TUTAJ

Więcej o: