Ciepłe kominy - przegląd najciekawszych modeli poniżej 60zł

Szalik w postaci komina jest niezbędnym akcesorium na sezon jesienno-zimowy. Sprawdź nasz przegląd ciepłych kominów w dobrych cenach.

Kominy są nie tylko ładnym akcesorium podkreślającym stylizację, ale także warstwą chroniącą przed zimnem i wiatrem. Modne szaliki-kominy mogą być plecione, wykonane z grubego materiału, ozdobione wzorami lub jednolite. Wybór odpowiedniego kominu jest oczywiście indywidualny - zależy od tego jakie wymagania stawiamy szalikowi na zimę.

Kolorowe kominy

Plusem szalików-kominów jest ilość wariantów kolorystycznych. Jeśli dobrze poszukamy, uda się znaleźć każdy odcień. Bez problemu dopasujemy szalik do czapki czy rękawiczek kupionych w innym sklepie. Przy wyborze odcienia komina warto kierować się kolorem swojego okrycia wierzchniego - ubrania, do którego szalik nosimy najczęściej. Jeśli nie mamy jeszcze kurtki czy płaszcza na zimę, możemy wybrać uniwersalne odcienie, które pasują do wielu barw: czarny, szary, biały czy granatowy.

Na co zwrócić uwagę kupując komin na zimę?

Cena kominów jest różna. Najtańsze modele wykonane z cienkiego materiału kosztują nieco ponad 20zł. Pamiętajmy, że komin na zimę poza wyglądem powinien być ciepły i szczelnie zakrywać szyję. Jeśli mamy możliwość zmierzenia, sprawdźmy ile razy możemy się nim owinąć. Kupując komin warto zwrócić uwagę na materiał z jakiego jest wykonany. Szalik nawet z niewielką domieszką wełny będzie o wiele cieplejszy niż ten wykonany z poliestru. Kominy są bardzo modnym dodatkiem i nic nie wskazuje na to, by miało się to zmienić. Warto mieć w swojej szafie szaliki w kilku kolorach, by w razie potrzeby mieć w czym wybierać.

 

Lubisz nasze artykuły? Zostań fanką i kliknij TUTAJ