Trendy na zimę - zobacz co nosić, gdy przyjdą mrozy

Zima tuż, tuż a ty wciąż nie masz ciepłej kurtki lub płaszcza? Zobacz nasz przegląd najnowszych trendów - teraz zima Cię nie zaskoczy!

Powoli warto wyciągać z szafy zimowe kurtki i ciepłe płaszcze, aby nie dać się zaskoczyć zimie. Jeżeli chcesz wymienić je w tym sezonie teraz jest na to najlepszy moment. Wyprzedaże kurtek damskich i zimowych płaszczy już się rozpoczęły, ale prawdopodobnie tuż przed zimą ceny znów pójdą w górę. Dlatego jeżeli planujesz zakup kurtki bądź płaszcza, zobacz nasz przegląd najnowszych trendów i wybierz ten, który najbardziej pasuje do Ciebie.

Kurtki zimowe damskie - co jest modne zimą 2015/2016?

Bardzo silnym trendem tej zimy są puchowe kurtki. To dobra wiadomość, ponieważ dzięki temu mamy pewność, że nawet przy największych mrozach - nie zmarzniemy.  Jeżeli należysz do osób aktywnych, dobrym pomysłem będzie kurtka termoaktywna, która jest zdecydowanie lżejsza od puchowej, a doskonale chroni przed zmianami temperatur. Dużą popularnością cieszą się sportowe kurtki 4F. Firma 4F znana jest przede wszystkim z odzieży sportowej, ale mają w swojej ofercie także ciekawe miejskie kurtki zimowe, które doskonale wpisują się w najnowsze trendy.

Płaszcze zimowe damskie - jaki warto wybrać na zimę 2015/2016?

Jeżeli zamiast kurtki bardziej cenisz płaszcze, to masz tej zimy ogromny wybór. Wśród najciekawszych trendów niesłabnącą popularnością cieszą się pudełkowe płaszcze i futra. Ważne jest aby płaszcz był oryginalny i elegancki, zatem nie obawiaj się eksperymentować z doborem koloru. Kolorowe płaszcze to też świetny sposób na ożywienie zimowej stylizacji, jednak najmodniejsze na wybiegach są płaszcze w odcieniach bieli. Jeżeli chcesz się wyróżnić - postaw na futro lub kożuch. Moda na styl lat 80. pozwala na odrobinę szaleństwa, kiedy wybieramy płaszcz lub kurtkę na zimę.

Lubisz nasze artykuły? Zostań fanką i kliknij TUTAJ