Environ ma już 25 lat! Dowiedz się więcej o pionierskich rozwiązaniach Environ

W związku z 25-cio leciem marki Environ do Polski przyleciał Dr Desmond Fernandes, twórca marki Environ oraz metody mikronakłuwania Roll-CIT, a zarazem jeden z najlepszych chirurgów plastycznych na świecie.

W związku z 25-cio leciem marki Environ firma Protea Anti - Aging zorganizowała konferencję, na której gościem specjalnym był Dr Desmond Fernandes. Protea Anti - Aging jest wyłącznym dystrybutorem kosmetyków Environ w Polsce. Jeżeli nie mieliście okazji zetknąć się z marką, postaramy się nieco przybliżyć Wam produkty Environ.

Firma Environ została jako pierwsza określona mianem firmy kosmeceutycznej, ponieważ produkty posiadają właściwości farmaceutyczne i są opracowywane na podstawie badań naukowych i medycznych. Firma skupia się przede wszystkim na kosmetykach opóźniających procesy starzenia się skóry i zasłynęła z tego, że jako pierwsza wykorzystywała w kremach wysoko efektywne dawki witaminy A i przeciwutleniaczy. Najnowszym produktem, wprowadzonym na rynek po wieloletnich badaniach, jest rewelacyjny krem Avance DFP 312?, zawierający efektywne kompleksy peptydowe, o intensywnym działaniu przeciwstarzeniowym.

Environ dba o najwyższą jakość próbek i testów, dlatego chociaż badania prowadzone są głównie w Kapsztadzie, to laboratoria na całym świecie sprawdzają sterylność i jakość próbek kosmetyków. Dzięki temu mamy pewność najwyższej jakości produktu. Wiecej informacji na www.proteaantiaging.pl i www.e-fontanna.pl

Lubisz nasze artykuły? Zostań fanką i kliknij TUTAJ