Lekarze wybrali - 11. edycja Pereł Dermatologii Estetycznej rozstrzygnięta

Już po raz jedenasty Stowarzyszenie Lekarzy Dermatologów Estetycznych przedstawiło wyniki głosowania lekarzy w jednym z najbardziej prestiżowych plebiscytów w tej branży.

Perła Dermatologii Estetycznej już od jedenasty lat jest oznaczeniem, które gości na specjalnie wybranych kosmetykach dostępnych w aptekach. Co Perła Dermatologii Estetycznej oznacza dla konsumentów? Przede wszystkim są to produkty wybrane i rekomendowane przez lekarzy, dzięki czemu mamy pewność, że sięgamy po najlepsze rozwiązanie na nasze problemy. Perła Dermatologii Estetycznej jest to jedyny w Polsce i najprawdopodobniej na świecie konkurs, w którym wszyscy lekarze mogą stać się jurorami. Produkty, które zdobędą odznaczenie, cieszą się zaufaniem największej ilości lekarzy.

W tegorocznej edycji zostało nominowanych 36 produktów w trzynastu kategoriach. Lekarze mogli oddawać swoje głosy poprzez specjalne kupony dostępne na łamach bezpłatnego magazynu wydawanego przez Stowarzyszenie - Derma News oraz na stronie internetowej organizacji. Wśród jurorów znalazło się 1647 lekarzy, którzy oddali ważne głosy. Produkty, które zdobyły największą liczbę głosów lekarzy w danej kategorii, otrzymały miano Pereł Dermatologii Estetycznej 2015.

W tej edycji konkursu lekarze postanowili przyznać nagrodę specjalną dla Pani Urszuli Dudziak, za wyjątkową postawę, radość i pasję życia, która na każdym kroku udowadnia, że piękno i młodość to stan umysłu.

Lubisz nasze artykuły? Zostań fanką i kliknij TUTAJ